راهنمای خرید اسکوتر برقی و معرفی بهترین اسکوتر برقی؟

راهنمای خرید اسکوتر برقی ارزان قیمت؟

این مطلب اشاره به راهنمای خرید اسکوتر برقی دارد. یک راهنمای جامع و مفید درباره انواع مدل های مختلف اسکوتر برقی، قیمت اسکوتر برقی، ویژگی ها، قطعات، توزیع کنندگان، تعمیر و نگهداری و برخی از ابزارهایی دیگر که به شما در هنگام خرید کمک فراوانی خواهد کرد، پس با ما همراه باشید.

راهنمای خرید اسکوتر برقی ارزان قیمت

سعی کرده ایم راهنمای خرید اسکوتر برقی را به چند بخش تقسیم کنیم. تا با استفاده از آنها به آنچه می خواهید برسید. اگر برای خرید اسکوترهای برقی تصمیم جدی دارید، خواندن کل راهنما برای شما مفید خواهد بود.

اسکوتر برقی یک ابزار مدرن امروزی است که از فناوری بالایی برخوردار است. اسکوترهای برقی در حالی که از دوستداران محیط زیست به شمار می روند، از ابزار های سرگرم کننده بسیار ارزان نیز محسوب می شوند، آنها قادر هستند یک مسیر را پنج برابر سریعتر از پیاده روی به مردم ارائه دهند. بر خلاف دوچرخه که هنگام استفاده از آن افراد عرق می کنند و تحرک بیشتری دارند، اسکوتر ها فاقد این ضعف هستند و افراد در هنگام استفاده از آن دچار عرق نمی شوند برای دانستن اطلاعات بیشتر در این خصوص در ادامه راهنمای خرید اسکوتر برقی با ما همراه باشید.

سرعت، اندازه، وزن، دامنه، قابلیت اطمینان و هزینه و … برخی از عواملی است که باید قبل از خرید اسکوتر الکترونیکی به آنها توجه کنید و قبل از خرید حتما این راهنمای خرید اسکوتر برقی را به درستی مطالعه نمایید. در این راهنما سعی کرده ایم تا شما را در درک موارد مهم برای اطمینان از انتخاب بهترین اسکوتر برقی کمک کنیم.

با مطالعه این راهنما می توانید یک خرید مطمعا و ایمن داشته باشید. بهتر است در این باره بدانید که، بدنه اکثر اسکوترهای برقی موجود در بازار از آلومینیوم سبک و مقاوم ساخته شده است و با توجه به امکان تاشو بودن آن، می توانید به راحتی آن را در عرض ۳ ثانیه تا کرده و سپس حمل کنید. اسکوتر ها سرعتی حدود ۲۵ کیلومتر در ساعت دارند و قادر هستند افرادی با وزن ۷۵ کیلو گرم را به راحتی جابجا کنند.

خرید اسکوتر برقی از دیجی کالا

مقایسه اسکوتر های برقی

چگونه می توان مدل های مختلف اسکوتر برقی ایده آل را پیدا کرد؟

کیفیت و نیز تنوع رنگ و شکل اسکوترهای الکترونیکی موجود در بازار اصلی ترین عامل در خرید اسکوتر برقی است، کیفیت برخی از اسکوترهای الکترونیکی موجود در بازار به قدری بد است که نمی توان آنها را بیش از یک کیلومتر در سطوح مختلف سوار شد. این اسکوترهای الکترونیکی در صفحات اینترنتی عالی به نظر می رسند، اما بسیاری از افراد بعد از خرید متوجه کیفیت آنها می شوند و بیشتر ظاهر اسکوترها را مد نظر قرار می دهند تا کیفیت ساخت و نیز موتور اسکوتر.

ظاهر اسکوترها یکی از عوامل مهم در هنگام خرید به شمار می رود، مخصوصا که مشتری یک کودک و یا یک نوجوان ۱۰ تا ۱۵ ساله باشد. همانطوری که می دانید اسکوترها از تنوع بالایی برخوردار هستند و شما می توانید به راحتی در بازار محصولات صنعتی از میان انبوهی از اسکوترها آنچه را که مورد پسند شما است انتخاب کنید.

علاوه بر ظاهر۳ عامل اصلی دیگر نیز وجود دارد که در هنگام خرید اسکوتر های برقی تأثیر می گذارد و بهتر است هنگام خرید به راهنمای خرید اسکوتر برقی مخصوصا این ۳ عامل توجه کنید:

اندازه چرخ: ما به شدت پیشنهاد می کنیم از چرخ های کمتر از قطر ۸ اینچ خودداری کنید. چرخ های کوچکتر هنگام سوار شدن تعادل خوبی نداشته و چاله های کوچک تر نیز ممکن است به آنها آسیب برساند.

لاستیک های جامد یا پر از هوا: لاستیک های پر از هوا مطمئناً نسبت به لاستیک های کوچکتر سواری بهتری به شما می دهند.

زاهنمای خرید اسکوتر برقی

سیستم جلوبندی و فنربندی: این عامل تاثیر زیادی بر ظاهر و نیز ایمنی اسکوتر دارد. و اگر اسکوتری که هنگام خرید انتخاب می کنید از سیستم جلوبندی و فنربندی خوبی برخوردار باشد راحت می توانید در سطوح مختلف حرکت کنید. با مطالعه راهنمای خرید اسکوتر برقی این بخش می توانید به راحتی از میان انبوهی از مدل های اسکوتر در بازار اسکوتر برقی ایده آل خود را پیدا کنید.

خرید اسکوتر برقی از دیجی کالا

اسکوتر برقی

مهمترین ویژگی و مشخصات اسکوتر برقی؟

حال در این بخش از راهنمای خرید اسکوتر برقی، و در رابطه با ادامه مطالب قبلی قصد داریم مهمترین ویژگی و مشخصات اسکوتر برقی را برای شما بازگو کنیم تا هنگام خرید این وسیله تصمیم درستی بگیرید و بتوانید کیفیت آنها را به درستی با یکدیگر مقایسه کنید.

سرعت: یکی از قابلیت های بسیار مهم اسکوترهای امروزی، داشتن سرعت ثابت است. اسکوترهای امروزی این قابلیت را به شما می دهند تا زمانی که احساس خستگی می کنید، هدایت اسکوتر به صورت اتوماتیک انجام شود و هیچ گونه آسیبی به شما وارد نشود. هر کدام از اسکوترهای موجود در بازار از قابلیت های مخصوصی برخوردار هستند بنابر این بهتر است قبل از خرید راهنمای دستگاه و ویژگی های آن را به درستی مطالعه کنید.

راهنمای خرید بهترین اسکوترهای برقی سال 2020

ترمزها: در این راهنمای خرید اسکوتر برقی به شما پیش نهاد می شود ایمنی را همیشه در اولویت کاری خود قرار دهید، ترمز موجود بر روی اسکوتر وظیفه ای دارد و آن حفظ ایمنی شما است. ترمزها هنگام انتخاب اسکوتر برقی از اهمیت بالایی برخوردار هستند بهتر است در هنگام خرید به این گزینه اهمیت زیادی قائل شوید. گفته می شود ۳ نوع ترمز در اسکوترهای برقی وجود دارد:

  • ترمزهای برقی: تعمیر و نگهداری آنها ارزان نیست اما در متوقف کردن سریع شما مؤثرتر هستند(ترمز ضد قفل E-ABS).
  • ترمز دیسک و ترمز درام: این نوع بهترین نوع ، اما به مرور زمان از بین خواهد رفت. در نهایت آنها دقیقاً مانند ماشین نیاز به سرویس دهی دارند.
  • ترمز پا: معمولا در هنگام خرید زیاد توصیه نمی شود.

موتور اسکوتر: معمولا موتور بیشتر اسکوترها از نوع DC است. هنگام تولید آنها را به صورت یکپارچه قالب ریزی می کنند، مقدار جریان ورودی موتور اسکوتر ۲۵۰ وات بوده که در مواقع ضروری به ۵۰۰ وات هم می رسد.

اندازه اسکوتر برقی:از لحاظ سایز و اندازه در بازار محصولات صنعتی می توان انواع مختلفی از آنها را دید، معمولا در حالت عادی اندازه آنها به ۱۱۵ الی ۱۲۰ سانتی متر می رسد، و وقتی که آنها تا شوند این اندازه به  ۵۰ سانتی متر می رسد.

کیفیت ساخت:  حال در این بخش از راهنمای خرید اسکوتر برقی اشاره ای خواهیم کرد به کیفیت این محصولات. بر اساس نظر خریداران مهمترین عامل در هنگام خرید توجه به کیفیت دستگاه است. بیشتر اسکوترها در چین ساخته می شوند. تولید کنندگان چینی برخی محصولات بسیار باکیفیت (مانند آیفون) تولید می کنند، اما مقداری هم جنس بی کیفیت مطلق نیز تولید می کنند. برخی از اسکوترهای برقی ارزان و “پلاستیکی” به نظر می رسد از کیفیت خوبی برخوردار نباشند، بهتر است هنگام خرید از محصولات گارانتی دار و نیز برندهای معتبر استفاده کنید.

خرید اسکوتر برقی از دیجی کالا

مهمترین ویژگی اسکوتر

مهمترین ویژگی اسکوتر برقی آفرود؟

مدل آفرود اسکوتر دارای چرخ های پهن و به صورت برقی است. این برند یکی از جذاب ترین و پرفروش ترین مدل های اسکوتر هوشمند بدون دسته می باشد که می توان آن را به صورت ارزان خریداری کرد. با بررسی های صورت گرفته متوجه شدیم این برند در مقایسه با سایر برندها ار کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است.

اسکوتر برقی آفرود  در حال حاضر در دو نوع با قابلیت تعادل خودکار و همچنین بدون قابلیت تعادل به بازار فروش عرضه شده است. برای خرید و تصمیم گیری درباره خرید بهتر است ر راهنمای خرید اسکوتر برقی این شرکت را به درستی مطالعه نمایید، از قابلیت های مهم اسکوتر برقی آفرود می توان به قابلیت حرکت در مسیر های برفی، خیس و گلی و ماسه ای اشاره کرد.

متخصصین این شرکت با درک صحیح از زیبایی توانسته اند ظاهر زیبا و نیز مدرن برای آن طراحی کنند که ذهن هر بیننده ای را به خود مشغول کند. از نظر فروش نیز به دلیل طراحی فوق العاده زیبا و نیز کیفیت بسیار خوب توانسته از سایر برندها پیشی بگیرد.

لوازم جانبی اسکوتر

راهنمای خرید اسکوتر برقی کمک می کند تا بهترین نوع اسکوتر برقی آفرود را برای خود تهیه کنید و در تصمیم گیری نهایی شما نیز می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. اسکوترهای برقی هنوز یک دسته از محصولات نسبتاً جدید هستند. توصیه ما این است که به سازندگان بزرگ پایبند باشید. ما در مورد برخی از تولید کنندگان اسکوتر برقی شنیده ایم که دارای ۳۰٪ خطا هستند. پس سعی کنید هنگام خرید از برندهای معروف این عرصه مانند آفرود خرید خود را انجام دهید.

بهتر است هنگام خرید اسکوتر برقی به ضمانت دستگاه نیز توجه داشته باشید و سعی کنید خرید خود را از مراکز معتبر و نیز نمایندگی های اصلی انجام دهید تا در صورت خرابی و نیاز به تعمیر و یا تعویض بتوانید از گارانتی و ضمانت شرکت استفاده کنید.

خرید اسکوتر برقی از دیجی کالا

اسکوتر برقی تاشو چه قابلیت هایی دارد؟

اسکوتر برقی تاشو از  نسل جدید اسکوترها به شمار می رود، از مهمترین ویژگی آنها می توان به حمل و نقل آسان، مدرن بودن، لوکس بودن و نیز سرعت بالای آنها اشاره کرد، استفاده از آنها می تواند خاطرات به یاد ماندنی را برای شما فراهم کنند. از قابلیت جدید این نوع اسکوترها می توان به اضافه شدن اپلیکیشن نمایش سرعت حرکت،سطح باتری، زمان سفر و دیگر اطلاعات اشاره کرد.

اسکوتر برقی تاشو از جدید ترین مدل های اسکوتر در بازار است که طرفداران زیادی را به سمت خود کشانده است، از مهمترین قابلیت آنها می توان به حمل و جابجایی آسان آنها  اشاره کرد. برای آشنایی بهتر استفاده از راهنمای خرید اسکوتر برقی خالی از لطف نیست.

اسکوترهای برقی به‌ راحتی جابه‌جا می شوند و می توان آنها را با خود به پیاده روی، سفر و پارک برد. ارتفاع فرمان این اسکوتر قابل‌ تنظیم است و شما بر اساس  ارتفاع خود آن را پایین تر و یا بالاتر ببرید. آنها در دو حالت بدون دسته و نیز دسته دار نیز ارائه می شوند همچنین جنس دستگیره‌ های آن از فوم تولید می شود؛ به همین دلیل دست شما هنگام گرفتن لیز نمی‌خورد.

اسکوتر های امروزی ظاهر بسیار مدرن و شیک دارند که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. آنها از قابلیت های هوشمندی برخوردار هستند به طوری که می توان زمان ذخیره باتری و نیز میزان سرعت و همچنین دسته ترمز هوشمند را به راحتی با آن کنترل کرد. شما تنها با فشار دادن یک دکمه می تونید در عرض ۳ ثانیه اسکوتر خود را  باز یا بسته نمایید. اسکوتر های مدرن امروزی از محصولات منحصر به فرد به شمار می روند و روز به روز در حال پیشرفت می باشند.

راهنمای خرید اسوکتر

خرید انواع مدل اسکوتر برقی دخترانه و اسکوتر برقی موتوری ؟

اسکوترها در انواع مختلفی تولید می شوند، که در میان آنها اسکوتر برقی دخترانه و اسکوتر برقی موتوری نسبت به سایر مدل ها از فروش و نیز محبوبیت بیشتری برخوردار هستند، شما می توانید آنها را در انواع طرح و رنگ خریداری کنید، فقط توصیه می شود قبل از خرید به راهنمای خرید اسکوتر برقی توجه کنید و سعی کنید از برندهای پرفروش و نیز معتبر خریداری کنید تا مشکلی در این زمینه برای وسیله شما پیش نیاید.

صنعت اسکوتر الکترونیکی ممکن است هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار داشته باشد، اما این ماشین های برقی، مخصوصاَ اسکوتر برقی موتوری روز به روز از محبوبیت فزاینده ای برخوردار می شود. افرادی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند به دلایل کاملاً عملی سعی در اتخاذ این روند جدید هستند – با داشتن بسیاری از اتومبیل ها که در ترافیک گیر می افتند، اسکوترهای الکترونیکی به راحتی می توانند به مسیر خود در شلوغ ترین مکان ها ادامه دهند و شما را در کمترین زمان به مقصد برسانند. و یا کودکان شما را به راحتی سرگرم کنند، برای همین تعداد بیشتری از مردم مایل به گرفتن آن هستند.

راهنمای خرید اسکوتر برقی می تواند شما را از صرف هزینه های اضافی دور نگه دارد و کمکی باشد تا بتوانید بهترین اسکوتر ها را برای خود تهیه کنید. پس بهتر است به مطالب گفته شده در این مطلب توجه کنید و هنگام خرید آنها را مد نظر داشته باشید.

مهمترین عامل برای خرید اسکوتر ها، هزینه های نگهداری نسبتاً پایین آنها و این واقعیت است که می توانید به راحتی آنها را برای اهداف انبارداری یا حمل و نقل استفاده کنید، به علاوه مهمترین مزیت آن این است که شما را زودتر به مقصد می رساند و در سرگرم کردن کودکان شما نقش موثری دارند.

خرید اسکوتر برقی از دیجی کالا

منبع چی بخرید