یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 ،تازگی طولانی مدت مواد غذایی

یخچال و فریزر از وسایل ضروری آشپزخانه است که کیفیت بالای آن مواد غذایی را سالم و تازه نگه می دارد. یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 ،نسلی نو در یخچال و فریزر سامسونگ است که با طراحی خاص خود تمامی نکات لازم برای سلامت و بهداشت مواد غذایی داخل آن،سهولت در استفاده و مصرف پایین انرژی را به طور کامل رعایت کرده است.امروز شما را با این یخچال فریزر و ویژگی های آن آشنا می کنیم،با سایت تخصصی چی بخرید همراه باشید.

 

ویژگی های کلی یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 :

یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 ،ظرفیتی ۲۵ فوتی داشته و یخچال آن ۳۳۲ لیتر و فریزر آن ۱۸۳ لیتر گنجایش دارد.این یخچال فریزر با داشتن ۱۷۸۹ میلی متر ارتفاع،۷۱۰ میلی تر عمق ،۹۱۲ میلی متر پهنا و ۱۲۳ کیلوگرم وزن ابعاد و سایز مناسبی برای قرارگیری در آشپزخانه دارد. یخچال آن ۴ طبقه و ۳ کشو دارد و درب آن به سمت راست باز می شود.فریزر نیز ۴ طبقه و ۲ کشو دارد و درب آن برخلاف درب یخچال به سمت چپ باز می شود.این یخچال فریزر در دو رنگ زیبای سفید و نقره ای در بازار موجود است.

یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34


مشاهده و خرید این محصول


ویژگی یخچال در یخچال:

گاهی اوقات نیاز دارید مواد خوراکی جدیدی را که در یخچال فریزر خود می گذارید تحت شرایطی خاص و متفاوت با شرایط و دمای کلی یخچال قرار دهید. در این حالت می توانید این مواد غذایی را در محفظه چندکاره کنترل مجزا Cool Select Zone، یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 قرار دهید.دما و شرایط کاری این محفظه کاملا از دمای کلی یخچال فریزر متفاوت است و می توانید این محفظه را در یکی از ۴ حالت زیر قرار دهید:

یخ زدایی:

در این حالت مواد یخ زده ای که در محفظه قرار داده اید طی ۱۲ ساعت و به آرامی  با حفظ طعم و مواد مقوی آن،نرم و آماده استفاده می شوند.

سرمایش سریع:

از این حالت برای یک مهمانی از پیش تعیین نشده استفاده کنید و نوشیدنی های خود را تنها در یک ساعت خنک کنید.

ناحیه صفر:

می توانید مواد غذایی تازه مانند گوشت و سبزیجات تازه را در این محفظه با دمای صفر درجه قرار دهید تا مدت ها تازگی خود را حفظ کنند.

سرمایش ملایم:

در این حالت نیز مواد غذایی شما زمان کافی برای خنک شدن و انجماد دارد تا خواص خود را حین انجماد از دست ندهد.

 

سینی بیرون بر:

اگر در مهمانی های خود وقت زیادی صرف بیرون آوردن مواد غذایی از یخچال و چیدن آن روی سینی می کنید،می توانید از سینی بیرون بر یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34،برای پذیرایی سریع از مهمانان خود استفاده کنید.

یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34

سیستم خنک کنندگی دوگانه Twin Cooling:

این فناوری در تمام یخچال فریزرهای سامسونگ از جمله یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 استفاده شده است.این فناوری شامل استفاده از دو تبخیر کننده جداگانه برای فریزر و یخچال است.این ویژگی باعث می شود رطوبت هوای داخل یخچال تا ۷۰ درصد حفظ شود و بوی مواد منجمد فریزر به یخچال منتقل نشود در نتیجه مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر به بهترین شکل تازگی و طراوت خود را حفظ می کنند.بنابراین هوای فریزر خشک و هوای یخچال مرطوب باقی می ماند بدون اینکه کوچکترین تاثیری بر یکدیگر بگذارند.

یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34

جریان هوای چندگانه:

یکی دیگر از ویژگی های یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 ،استفاده از فناوری جریان هوای چندگانه برای داشتن هوا و دمای یکنواخت در سراسر یخچال  فریزر است.در این فناوری منافذ بسیار ریزی در سطح هریک از قفسه ها تعبیه شده است که از طریق آن ها هوا در سراسر یخچال و داخل قفسه ها و کشو به طور یکنواخت جریان پیدا می کند.

یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34

استفاده از کمپرسور اینورتر دیجیتال:

استفاده از کمپرسور اینورتر دیجیتال در یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 باعث می شود که مصرف برق و انرژی در آن تا ۴۰ درصد کاهش پیدا کند.این کمپرسور به صورت هوشمند با درنظرگرفتن حجم و نوع مواد غذایی وشرایط محیطی دمای فضای داخلی را در مناسب ترین حالت تنظیم کرده و باعث می شود مواد غذایی تا مدت بیشتری تازگی و کیفیت خود را حفظ کنند.این کمپرسور همچنین صدای یخچال فریزر را حین روشن بودن تا کم ترین حد ممکن کاهش می دهد.

 

حداکثر استفاده از فضای داخلی:

چون بیشتر خانواده ها این روزها زندگی آپارتمان نشینی را تجربه می کنند وسایل آشپزخانه باید به شکلی طراحی شود که در عین حال که فضای کمی اشغال می کند ظرفیت داخلی قابل قبولی داشته باشد.در یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 ،از روش های مختلفی برای این منظور استفاده شده است.

از طرفی به دلیل استفاده از تکنولوژی عایق بندی،دیواره های خارجی این یخچال فریزر سامسونگ نازک تر بوده و فضای داخلی بیشتری جای آن را گرفته است.از طرفی این یخچال یک قفسه Z شکل دارد که می توانید تعداد زیادی قوطی و یا ظرف های بلند آب را در آن قرار دهید و از حداکثر فضا استفاده کنید.علاوه بر داشتن ۴ قفسه،۳ کشو در پایین مخصوص میوه و سبزیجات و سه محفظه بر روی درب یخچال تعبیه شده است.

یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34

یخساز و آبریز جداگانه:

این ویژگی در یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 ،بیشتر در فصل تابستان و هنگامی که بسیار تشنه هستید بسیار راه گشاست.یخساز و آبریز این یخچال فریزر به آب شهری وصل شده و به میزان دلخواه شما یخ و آب خنک فراهم می کنند.از ویژگی جالب یخساز این یخچال فریزر این است که با انتخاب کلید های پنل کنترل کننده نوع های مختلفی از یخ را انتخاب میکنید.

همچنین این یخساز دارای یخ خردکن داخلی است و می توانید یخ را تا حد زیادی خرد کند.به راحتی می توانید از یخ های خرد شده برای تهیه دسرهای تابستانه استفاده کنید.علاوه بر موارد ذکر شده یخساز بدنه شفافی دارد که در هر زمان می توانید حجم یخ موجود در آن را ببینید.

یخساز در قسمت بالایی فریزر قرار گرفته و حجم بسیار کمی از آن را اشغال کرده است.پدال هایی خروجی آب و یخ نیز دو پدال جداگانه بوده و به راحتی و با فشار بسیار آب و یخ از آن ها خارج می شود.

یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34

بار خانگی:

یکی دیگر از ویژگی های یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 ،استفاده از یک بار کوچک خانگی و درب کوچک باز شو است.با استفاده از این بار خانگی می توانید بدون باز کردن مداوم درب اصلی یخچال که عاملی بسیار تاثیرگذار بر هدررفتن مصرف انرژی و خروج هوای سرد از یخچال است،خوراکی یا نوشیدنی مورد نظر خود را از یخچال بیرون آورده و نوش جان کنید.

یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34

استفاده از LED برای روشنایی فضای داخلی:

چراغ های روشنایی مورد استفاده در یخچال های قدیمی تر،با تولید گرما راندمان یخچال را پایین آورده و مصرف انرژی را افزایش می دادند.اما در یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 ،از چراغ های LED برای روشنایی داخلی استفاده شده است.این چراغ ها هم نور بیشتری تولید کرده و هم مصرف انرژی را کاهش می دهند.از طرفی سایز کوچکشان باعث افزایش فضای داخلی می شود.

 

فیلتر تصفیه آب و بوگیر:

از دیگر ویژگی های یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 ،توجه کامل به سلامت و کیفیت مواد خوراکی داخل آن است.به طوریکه در آن یک فیلتر تصفیه آب برای جذب ناخالصی های آب و یک فیلتر بوگیر قوی داخلی برای جلوگیری از بودار شدن مواد غذایی استفاده شده است.بنابراین دیگر نیازی به خرید جداگانه بوگیر و یا فیلتر تصفیه آب نخواهید داشت.

یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34

سایر ویژگی های یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 :

  • دستگیره این یخچال فریزر به صورت توکار طراحی شده و علاوه بر زیباتر شدن ظاهر یخچال،فضای بیرونی کم تری را اشغال می کند.
  • این یخچال فریزر سامسونگ کاملا بدون برفک بوده و تا مدت ها می توانید از آن با خیال آسوده استفاده کنید.
  • یخچال فریزر مانند همه یخچال فریزرهای پیشرفته اخطار باز ماندن درب دارد تا از هدر رفتن انرژی جلوگیری شود.
  • این یخچال فریزر نویز و صدای بسیار کمی تنها به اندازه ۴۰db تولید می کند.
  • مصرف انرژی بسیار پایین این یخچال فریزر آن را در رده انرژی +A  قرار می دهد.

 

کاستی های یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 :

در کنار نقاط قوت یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 برای یک داوری منصفانه باید کاستی های آن را نیز بیان کرد.

  • فضای داخلی و ظرفیت این یخچال فریزر برای خانواده هایی بیش از ۴ نفره تقریبا کم است.
  • هزینه تعمیر کیت های اینورتر در صورت خرابی نسبتا زیاد است.
  • یخچال فریزر سیستم یخساز نیمه اتوماتیک ندارد.

 

قیمت یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 :

با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و جهش ناگهانی قیمت اجناس به ویژه کالاهای وارداتی قیمت یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 نیز افزایش قابل توجهی نسبت به چند ماه اخیر داشته است.این یخچال فریزر را می توانید از نمایندگی های مجاز و فروشگاه های معتبر با قیمتی حدود ۱۵ میلیون تومان همراه با ضمانت خریداری کنید.البته قیمت یخچال فریزر نقره ای از سفید کمی گرانتر است.

 

جمع بندی و کلام اخر:

در بخش های بالا یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 ،را به طور کامل نقد و بررسی کردیم.اینطور به نظر می رسد که این یخچال فریزر با داشتن ویژگی های مثبتی مانند تهویه دوگانه،جریان هوای یکنواخت،بارخانگی،کمپرسور اینورتر،قابلیت یخچال در یخچال، مصرف انرژی پایین،حداکثر فضای داخلی و طراحی بسیار زیبا می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای خرید باشد.بنابراین مطمئن باشید پرداخت قیمت نسبتا بالای این یخچال فریزر به خاطر داشتن ویژگی های مثبت آن می ارزد.


مشاهده و خرید این محصول


نظرات و تجربیات خود را در خصوص خرید و استفاده از یخچال و فریزر سامسونگ مدل HM34 با سایت چی بخرید و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع چی بخرید