نقد و بررسی کامل ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

داشتن صورتی مرتب و اصلاح شده یکی از ویژگی های آقایان خوش تیپ و مرتب است که همواره به آن توجه نشان می دهند. استفاده از انواع ماشین های اصلاح صورتی که هیچ گونه زخمی روی پوست ایجاد نکرده و به طور یکپارچه و مرتب صورت را اصلاح کند برای آقایان بسیار ضروری است. ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 یک انتخاب بسیار عالی برای آقایان است که با داشتن ویژگی های مناسب و عالی می تواند ظاهری خوب و آراسته به شما بدهد. اگر قصد خرید یک ماشین اصلاح صورت را دارید با ما همراه شوید تا شما را با ویژگی های ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 بیشتر آشنا کنیم.

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20


مشاهده و خرید این محصول

مشاهده مدل های دیگر


ویژگی های ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20:

 

ضد آب بودن:

یکی از بارزترین و منحصر به فردترین ویژگی های ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 خاصیت ضد آب آن است که آن را در میان آقایان بسیار محبوب و پرکاربرد کرده است. همانطور که می دانیم رطوبت رسانای جریان الکتریکی است و می تواند به وسایل برقی تا حد بسیار زیادی آسیب برساند. اما ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 با استفاده از طراحی خاص و ویژه می تواند تا عمق ۵ متر در آب غوطه ور شده و آسیب نبیند. در واقع بعد از اصلاح صورت خود به راحتی می توانید ماشین را زیر دوش آب گرفته و آن را به طور کامل بشوئید. این ویژگی باعث می شود خرده های مو کاملا از ماشین تمیز شده و عملکرد دستگاه تحت تاثیر منفی آن ها قرار نگیرد.

 

استفاده به صورت خشک و تر:

از سال های گذشته همگی ما می دانیم که اصلاح صورت و بدن بهتر است به صورت تر و همراه با فوم های اصلاح صورت و بدن انجام شود. رطوبت و مواد موجود در فوم ها پوست بدن را نرم کرده و از آن محافظت می کند. اما بسیاری از دستگاه های اصلاح توانایی کار با صورت خیس و همراه با فوم را ندارند و شما مجبور بودید، خشکی پوست خود را تا مدت ها بعد از اصلاح  تحمل کنید.

اما با استفاده از ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 می توانید به هر دو صورت خشک و مرطوب که مایل هستید، صورتتان را اصلاح کنید. در واقع می توانید قبل از انجام کار صورتتان را با فول و یا ژل های اصلاح مرطوب کرده و سپس با استفاده از ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 آن را اصلاح کنید.

 

استفاده آسان:

بدون شک برای همه شما پیش آمده است که هنگام استفاده از دستگاه اصلاح صورت، بعد از خیس و لیز شدن دست هایتان، ماشین اصلاح از دستتان بیافتد و یا ماشین یا خودتان آسیب ببینید. اما در طراحی و ساخت ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 به این مساله هم توجه ویژه شده است.

طراحی ارگونومیک این ماشین اصلاح به گونه ای است که به شکل کاملا مناسب در دست ها قرار می گیرد. از طرف دیگر یک پوشش پلاستیکی روی بدنه قرار گرفته است تا از لیز خوردن و افتادن آن هنگام خیس و مرطوب شدن دست ها جلوگیری شود.

علاوه بر موارد بالا، روی بدنه ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 نیز یک شانه خط زن قرار داده شده است که تنها با حرکت انگشت شست روی آن مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این خط زن هم می توانید خط های کناری مو و شقیقه ها را تنظیم کنید و هم موی تمام صورت را که از حد توان ماشین بلندتر شده اند را کوتاه کنید.

از طرف دیگر پوشش روی تیغه های ماشین اصلاح به صورت شناور طراحی شده اند و در انحناهای صورت شکل آن ها را به خود می گیرند. بنابراین استفاده از آن نیازی به فشار زیادی نخواهد داشت.

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

باتری قوی و قابل شارژ:

از دیگر ویژگی های ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 که بدون شک می تواند شما را نسبت به خرید آن راغب کند، داشتن باتری لیتیوم یونی بسیار قوی و قابل شارژ است که از صفر تا صد در کم تر از یک ساعت شارژ می شود. در صورتی که ماشین اصلاح را به طور کامل شارژ کردید می توانید به طور بی وقفه تا ۵۰ دقیقه از آن استفاده کنید. اما اگر زمان کافی ندارید و ماشین اصلاح شارژ ندارد، تنها آن را سه دقیقه به برق بزنید تا بتوانید اصلاح صورت خود را انجام دهید.

یک چراغ LED نیز روی بدنه ماشین اصلاح صورت طراحی شده است که در هر لحظه میزان شارژ دستگاه را به شما نشان می دهد تا هنگامی که شارژ باتری رو به کم شدن بود آن را به برق وصل کنید. همچنین برای حفظ ایمنی افراد و دستگاه، هنگامی که ماشین اصلاح در شارژ است نمی توانید از آن استفاده کنید و تنها با استفاده از باتری شارژ شده می توان اصلاح صورت را با آن انجام داد.

 

مناسب برای پوست های حساس:

همانطور که در بالا نیز اشاره شده بسیاری از دستگاه های اصلاح صورت، آن را زخم کرده و یا بعد از اصلاح صورت را کاملا سرخ و ملتهب می کنند. اما ماشین اصلاح فیلیپس مدل AT890/20 به صورت تیغه های دو لبه و با سر متحرک طراحی و ساخته شده است. فلز قرار گرفته روی این تیغه ها به صورت منحنی است بنابراین حین استفاده به راحتی روی پوست حرکت کرده و مهم تر از آن تماس با پوست را بسیار کم کرده است. در نتیجه بعد از استفاده نه اثری از زخم روی صورت دیده می شود و نه التهاب و قرمزی!

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

طراحی دو لبه تیغه ها:

از دیگر ویژگی های ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 که آن را بسیار پرکاربرد و مورد استفاده کرده است، طراحی دو لبه تیغه ها است که به شما این امکان را می دهد که تمامی موهای خود را به خوبی اصلاح کنید. در واقع یکی از لبه ها موها را کوتاه کرده و لبه دیگر آن را قطع می کند. بنابراین صورت بعد از اصلاح کاملا مرتب و یک دست خواهد شد. این ویژگی می تواند حتی موهای بسیار ریز و بلند خوابیده زیر گردن را نیز اصلاح کند.

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

 

پاک سازی آسان:

پاک کردن دستگاه های اصلاح بعد از استفاده یکی از مشکلاتی است که بسیاری از آقایان از آن گله دارند. اما با خرید  ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 خودتان را از شر این مشکلات خلاص خواهید کرد! همانطور که در بالا نیز اشاره شد بعد از استفاده از ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 به راحتی می توانید سر آن را زیر آب گرفته و به طور کامل بشویید. از طرف دیگر همراه با ماشین یک برس کوچک پاک سازی به شما داده می شود که که می توانید برای پاک کردن موهای ریز گیر کرده در دستگاه از آن استفاده کنید.

 

طراحی بسیار زیبا:

هنگام خرید ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 بدون شک ظاهر بسیار شیک و امروزی آن توجه شما را به خود جلب می کند. این ماشین اصلاح ابعاد ۹۹*۱۵۷*۴۸ میلی متر داشته و تنها ۳۷۷ گرم وزن دارد. این ابعاد و وزن کاملا برای یک ماشین اصلاح مناسب بوده و هنگام استفاده در دست گرفتن آن شما را اذیت نمی کند. از طرف دیگر ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 در سه رنگ بدنه بسیار زیبا و متناسب با یکدیگر طراحی شده و ظاهری بسیار شیک و زیبا دارد.

 

قابلیت اصلاح با شماره صفر:

اصلاح به شماره صفر یکی از ویژگی های ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 که بسیاری از دستگاه های اصلاح دیگر فاقد آن هستند. اما در صورتی که شما نیاز به اصلاح با شماره صفر داشته باشید به راحتی می توانید تنظیمات ماشین را روی آن قرار داده و اصلاح خود را انجام دهید.

معایب:

در کنار تمام ویژگی های مثبت ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 بهتر است برای راهنمای یک خرید ایده آل و مناسب شما را با کاستی های این دستگاه نیز آشنا کنیم. این دستگاه توانسته است حدود ۹۰ درصد رضایت خاطر خریداران خود را به دست آورد اما کمی ضعیف بودن سیستم خط زن آن را می توان یکی از کاستی های این ماشین اصلاح دانست. در واقع بخش خط زن آن توانایی ایجاد خطوط دقیق مانند زمانی که به آرایشگاه می روید را ندارد. از طرف دیگر در صورت تمام شدن تیغه های دستگاه هزینه نسبتا زیادی برای خرید تیغه ها باید پرداخت کنید.

 

قیمت:

بعد از معرفی تمام ویژگی های مثبت و منفی ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 اگر قصد خرید این دستگاه فوق العاده و کاربردی را دارید، بهتر است بدانید این دستگاه حدود ۷۲۰ هزار تومان قیمت داشته و می توانید آن را به صورت آنلاین از طریق لینکی که در پایین قرار داده ایم خریداری کنید.

 

مشخصات فنی:

تکنولوژی اصلاح : برش چرخشی
جنس تیغه : استیل ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر : دارد
خط زن : دارد
تیغه های خود تیز شونده : ندارد
ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) : دارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب : دارد
قابلیت شستشو : دارد
سر قابل شستشو : دارد
مدت شارژ کامل : ۶۰ دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ : ۵۰ دقیقه
امکان شارژ شدن سریع : دارد
مدت شارژ سریع : ۳ دقیقه
طراحی ارگونومیک : دارد
منبع تغذیه : باتری قابل شارژ(بی سیم)
استند شارژ : ندارد
وزن دستگاه : ۳۷۷ گرم

– ابعاد: ۹۹ × ۱۵۷ × ۴۸ میلی‌متر
– نوع باتری: لیتیوم یونی
– وجود سیستم Quick Rinse که باعث می شود بتوانید تیغه ها را زیر آب بشویید و یا از آن زیر دوش استفاده کنید
– سیستم تیغه های خیلی دقیق ۲ دقته

منبع شارژ : آداپتور برق
درپوش محافظ : دارد
روغن : ندارد
برس تمیز کننده : دارد
کیف نگهداری : دارد


مشاهده و خرید این محصول

مشاهده مدل های دیگر


جمع بندی:

اگر قصد خرید یک دستگاه اصلاح با ویژگی های عالی و قیمت مناسب را دارید، ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد. شارژ سریع، قابلیت استفاده به دو صورت خشک و مرطوب، سری قابل شست و شو به همراه برس، طراحی ارگونومیک و بسیار آسان، ظاهری محکم و زیبا، اصلاح با شماره صفر و غیره از ویژگی های ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20 که می تواند رضایت خاطر شما را به دست آورد.

 

نقد و بررسی کامل ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20
5 (100%) 1 vote

منبع چی بخرید