راهنمای خرید اینترنتی لباس مردانه

یکی از راه هایی که خانواده ها می توانند در هزینه های خود صرفه جویی نمایند خرید اینترنتی لباس مردانه و یا زنانه است که با توجه به اینکه در طول روز و هفته مردان بیشتر در بیرون از منزل حضور دارند و مشغول به کار هستند تمایل کمتری نسبت به خرید لباس داشته و به دلیل خستگی و یا کمبود وقت از خرید لباس مردانه جدید خودداری کرده و امتناع می ورزند.

اما امروزه با گسترش تجارت الکترونیک و فراوانی فروشگاه های اینترنتی در تمامی زمینه ها، دامنه گستردگی فروشگاه های اینترنتی به عرضه خرید اینترنتی لباس مردانه نیز کشیده شده است، اما خرید اینترنتی نیز قواعد خاص خود را دارد و از آن جایی که این خرید مربوط به لباس است در نتیجه از حساسیت بالاتری برخوردار بوده و یک اشتباه می تواند باعث شود که شما از خرید اینترنتی لباس مردانه خود ناراضی باشید.

راهنمای خرید اینترنتی لباس مردانه

پس پیشنهاد می شود برای یک انتخاب درست هنگام خرید اینترنتی لباس مردانه تا پایان این مطلب همراه سایت چی بخرید باشید و تمامی راهنمایی های گفته شده را در خرید اینترنتی لباس مردانه رعایت کنید تا خریدی دل‌ چسب را تجربه کنید.

راهنمایی های لازم قبل از خرید اینترنتی لباس مردانه

همان‌طور که گفته شد قصد داریم در این مطلب شما را با نحوه درست خرید اینترنتی لباس مردانه آشنا کنیم و چند نکته ی مهم را در این زمینه به شما یادآوری کنیم که ممکن است از چشم شما پنهان شود پس حتما در خرید اینترنتی لباس مردانه تمامی موارد ذیل را رعایت نمایید.

۱- پیش از خرید اینترنتی لباس مردانه به خیاطی مراجعه کنید!

شاید شما اندازه دقیق لباس خود را ندانید و این کار زمانی که شما در زمان خرید هیچ دیدی نسبت به جنس خریداری شده ندارید ممکن است مشکل بزرگی به حساب آید پس مراجعه به یک خیاط با تجربه می تواند شما را از بابت سایز لباس خریداری شده به صورت اینترنتی مطمئن نماید.

معمولا هرکسی فکر می کند که سایز لباس خود را می داند اما این کاملاً اشتباه است و احتمال خطا هنگام خرید اینترنتی لباس مردانه وجود دارد در نتیجه برای اندازه گیری تنها به یک خیاط اعتماد کنید، زیرا این کار تخصص اوست.

مراجعه به یک خیاط همین طور که خیال شما را از بابت سایز و اندازه راحت خواهد کرد به شما این امکان را می دهد تا از خم و راست شدن های فراوان و یادداشت کردن های اندازه ها خودداری نمایید، دقیقا کاری که خود می تواند باعث بروز خطا در اندازه گیری شود.

اما اگر باز هم اصرار دارید که قبل از خرید اینترنتی لباس مردانه به خیاطی مراجعه نکنید در ادامه با ما همراه باشید.

 خرید اینترنتی لباس مردانه ۲- اندازه های مورد نیاز اجزای بدن هنگام خرید اینترنتی لباس مردانه

زمانی که می خواهید یک شلوار بخرید اندازه ی دور کمر و قد برایتان ضروری است، البته لازم به ذکر است که علاوه بر این موارد گفته شده بهتر است اندازه دور ران های خود را نیز در نظر داشته باشید.

در زمان اندازه گیری معیار عریض ترین بخش ران یا دور کمر است نه باریک ترین قسمت آن، برای مثال هنگام اندازه گیری ران، باید عریض ترین قسمت ران پای خود را اندازه گیری کنید.

۳- اندازه گیری دور کمر در زمان خرید شلوار جین

برای اینکه اندازه درست دور کمر خود را به دست آورید باید هیچ پیراهنی بر تن نداشته باشید یا اینکه تنها یک پیراهن نازک بر تن کنید، سپس حدود ۱۰ سانتی متر زیر ناف خود را با یک خودکار علامت گذاری کنید و از نقطه ای که علامت گذاری را انجام دادید متر را به دور کمر خود حرکت دهید، پس از این که متر دقیقا به نقطه علامت گذاری شده رسید عددی که مشخص خواهد شد همان اندازه درست دور کمرتان است که می بایست در خرید اینترنتی لباس مردانه در نظر داشته باشید.

لباس مردانه۴- یک راه حل دیگر برای اندازه گیری دور کمر

در زمان اندازه گیری دور کمر حتما نیاز نیست خود را به زحمت بیندازید، یکی از شلوار هایی که فکر می کنید خیلی در آن راحت هستید و سایز مناسب شماست را برداشته و دور کمر آن را با متر اندازه گیری کنید، دقت کنید در زمان اندازه گیری هیچ قسمتی از شلوار تا نخورده باشید تا عدد نهایی به درستی مشخص شود.

۵- تفاوت خرید شلوار جین با خرید اینترنتی لباس مردانه عادی

شلوار جین با شلوار های عادی کمی متفاوت است زیرا ممکن است کمر این شلوار کمی پایین تر قرار بگیرد  و دو طرف لگن شما فیکس و محکم شود.

شلواری که کمی بیش از اندازه پایین تر از حد خود باشد یک ظاهر نامناسب را به فرد خواهد داد، همچنین دقت کنید که شلوار جین بهتر است از جلو و پشت قد یکسانی داشته باشد تا در زمان نشستن و بلند شدن از پشت کوتاه تر نباشد.

۶- روش درست اندازه گیری دور ران در خرید اینترنتی لباس مردانه

نکته ی مهم دیگر این است که قسمت پشتی شلوار دقیقا جایی که روی باسن شما قرار می گیرد نباید خیلی گشاد باشد چون ظاهر ناخوشایندی خواهد شد، پس برای اندازه درست ران کمی پایین تر از استخوان لگن را اندازه گیری کنید.

۷- اندازه گیری قد شلوار

برای اندازه گیری درست قد شلوار مناسب شما باید اندازه گیری را از ۱۰ سانتی متر زیر ناف شروع و دقیقا تا یک سانتی متر زیر قوزک پا ادامه دهید، شلوار جین های بلند یا کوتاه برای شما مشکل ساز خواهد بود و ظاهر شما را دگرگون و نامرتب خواهد کرد.

۸- اندازه های مناسب پیراهن هنگام خرید اینترنتی لباس مردانه

اگر قصد دارید پیراهن خود را نیز آنلاین خریداری کنید باید اندازه های مربوط به طول آستین ها، دور گردن، طول قفسه ی سینه را داشته باشید، همان طور که قبلاً گفته شد ملاک برای این نوع اندازه گیری ها نیز عریض ترین قسمت ها است.

برای اندازه گیری سرشانه نیز از پشت بدم و حدود کتف ها استفاده کنید این گونه اندازه گیری دقیق تر خواهد بود، همچنین برای اندازه گیری طول آستین از سرشانه تا یک سانتی متر پایین مچ را اندازه گیری کنید.

خرید لباس مردانه۹- انتخاب درست فروشگاه پس از اندازه گیری سایز

در خرید کالای اینترنتی همواره سعی کنید فروشگاه معتبری را انتخاب کنید تا از سیستم های پشتیبانی و تعویض آن مطمئن شوید، در بین مدل های مختلف امکان شباهت دوخت وجود دارد در نتیجه برای انتخاب درست فروشگاهی را برای خرید انتخاب کنید که با کیفیت ترین عکس ها را از محصولات ارائه دهد تا بتوانید با بزرگنمایی دوخت لباس را مشاهده کنید.

۱۰-به سایز شرکت های مختلف دقت کنید!

در زمان خرید اینترنتی لباس مردانه ممکن است چندین سایت را انتخاب نمایید و در نتیجه محصول مورد نظر را در دو سایت با دو نوع سایز بندی مشاهده کرده اید و دقیقا اینجا دچار مشکل خواهید شد چرا که بین دو سایت فروشگاهی هیچ شباهتی از لحاظ سایز بندی های درج شده وجود ندارد، در چنین شرایطی باید خونسردی خود را حفظ کنید زیرا باید در نظر داشته باشید که ممکن است سایزبندی شرکت ها در نوشتار با یک دیگر متفاوت باشد اما از آنجایی که شما سایز های مناسب خود را یادداشت کرده اید اکنون از آن ها استفاده کنید.


مشاهده انواع لباس مردانه


منبع چی بخرید