تابه گریل نالینو کد Spiza تابه ای دوطرفه و از جنس چدن است. با استفاده از تابه ‌گریل نالینو کد Spiza می توانید انواع گوشت، کتلت و کوکو، فیله‌‌ مرغ، استیک و ماهی را آنچنان مغزپخت ‌کنید که حتی طعمی بسیار لذیذتر و خوشمزه تر از روش پخت با روغن داشته باشند. در ادامه این مطلب به چند مورد از مزایا و معایب این تابه نیز پرداخته شده است،با سایت چی بخرید همراه باشید.

 

نقد و بررسی تابه گریل نالینو کد Spiza

تابه ‌گریل نالینو کد Spiza محصولی فوق العاده کاربردی و کارآمد برای هر آشپزخانه‌ است. جنس این تابه چدنی بوده و بدون نیاز به قطر‌ه ‌ای روغن، انواع مواد غذایی از جمله سبزیجات و گوشت را به نحو احسن مغز پخت می کند.

مشاهده و خرید از دیجی کالا

چنانچه شما نیز به ‌دنبال ترفندهایی برای آشپزی سالم هستید و یا رژیم غذای ویژه ای را دنبال می‌کنید، توصیه می کنیم حتما از ظروفی استفاده کنید که درصد مصرف روغن را به حداقل مقدار ممکن رسانده و کیفیت مواد اولیه غذایی را حفظ کنند.

با استفاده از تابه ‌گریل نالینو کد Spiza می توانید انواع گوشت، کتلت و کوکو، فیله مرغ، استیک و ماهی را آنچنان مغزپخت ‌کنید که حتی طعمی بسیار لذیذتر و خوشمزه تر از روش پخت با روغن داشته باشند. تنها کافی است تابه ‌گریل نالینو کد Spiza را روی حرارت شعله اجاق گاز قرار دهید تا کامل داغ شود، سپس مواد غذایی را داخل آن قرار دهید و از شنیدن صدای جلز و ولز لذت بخش آن کیف کنید.

این تابه چدنی ضخامتی بسیار مطلوب و مناسب دارد و با دارا بودن خطوطی افقی بر روی کفه تابه، خطوطی تیره و زیبا بر روی مواد غذایی ایجاد می شود که طعم واقعی و لذیذ یک کباب سالم و خوشمزه را فراهم می سازد. ویژگی خاص و منحصر به فرد تابه ‌گریل نالینو کد Spiza نسبت به سایر مدل ها، داشتن درپوشی با لبه ی بلند است که از کثیف ‌شدن اطراف ظرف جلوگیری می کند.

بیش از ۳۰ نفر از خریداران در سایت دیجی کالا این محصول را پیشنهاد داده‌اند

مزایای تابه گریل نالینو کد Spiza

یک آشپز همه فن حریف جهت تهیه و آماده ساز‌ی یک استیک گوشت یا مرغ  حتما نیازمند تابه‌ گریل می باشد تا بتواند از هر لحاظ غذایی همچون غذای رستوران‌های بیرون آماده کند. تابه ‌گریل نالینو کد Spiza تابه دوطرفه ای است که در یک سمت آن شیارهایی وجود دارد و سمت دیگرش سطحی کاملا صاف و ساده دارد.

این تابه به اندکی روغن نیاز دارد؛ تنها در حدی که کف آن چرب شود و همین رژیمی ‌بودن، آن را به یکی از تابه‌های گریل پرطرفدار و پرفروش تبدیل‌ کرده است و در واقع مزیت اصلی این تابه به شمار می آید. توجه داشته باشید که شما به عنوان یک آشپز ابتدا می‌توانید گوشت یا مرغ را بر روی قسمت ساده‌ی تابه ‌گریل نالینو کد Spiza سرخ کرده و سپس بعد از گذشت تقریبا نیمی از زمان پخت، تابه را برعکس نمایید و در سمت دیگرش که دارای برجستگی‌هایی عمودی می باشد، گوشت یا مرغ خود را گریل نمایید تا خطوطی تیره‌ و خوشمزه بر روی آن نقش ببندد.

برای اینکه تکه گوشتی به حالت شطرنجی شده داشته باشید می‌توانید پس از هر بار افتادن خطوط، اندکی آن را جا به جا کرده و به طرفین بچرخانید تا خطوط جدیدی بر روی خطوط قدیمی بیفتند و به ‌این‌ ترتیب تکه‌ گوشت یا فیله‌ مرغی به صورت شطرنجی خواهید داشت.مزایای استفاده از تابه گریل نالینو کد Spiza

تابه ‌گریل نالینو کد Spiza تنها جهت گریل‌ کردن گوشت و مرغ نیست و از هر دو طرف آن می توان برای سرخ ‌کردن بسیاری از مواد غذایی نظیر سیب زمینی، کدو و هویج و… البته با روغن بسیار اندک استفاده کرد. قطر این تابه ۳۰ سانتی‌متر بوده و در دسته تابه ‌های بزرگ قرار می گیرد.

از دیگر مزایای این تابه می توان به قابلیت استفاده‌ از آن بر روی زغال یا حتی داخل فر اشاره کرد که کمتر نمونه مشابهی چنین قابلیتی دارد؛ از این‌ رو تابه ‌گریل نالینو کد Spiza هم جهت مصارف خانگی و هم برای استفاده در پیک ‌نیک و فضای بیرون از منزل مناسب است. از سری نقاط قوت این تابه می توان به قابلیت استفاده از آن بر روی شعله گاز، زغال، داخل فر و همچنین استفاده از هر دو سمت آن اشاره کرد.

مشاهده و خرید از دیجی کالا

نقاط ضعف و معایب تابه ‌گریل نالینو کد Spiza

داشتن وزن بالا یکی از معایب تابه ‌گریل نالینو کد Spiza محسوب می شود. این تابه با وجود وزن بالا و ظاهری زمخت بسیار کاربردی بوده و با نیاز بسیار کم به روغن در هنگام  پخت ‌و پز، طعم لذیذ غذاهای کبابی را برای مصرف ‌کننده به ارمغان می آورد.

در کنار تمام ویژگی های مثبتی که برای تابه ‌گریل نالینو کد Spiza گفتیم، بهتر است به چند نکته قابل تامل در رابطه با این محصول نیز اشاره کنیم تا بتوانید با دیدی باز، انتخاب مناسبی داشته باشید. گفتیم که جنس تابه ‌گریل نالینو کد Spiza از چدن است و خوب طبیعی است که این تابه کمی سنگین ‌تر خواهد بود. این تابه دارای وزنی حدود ۳ کیلوگرم می باشد. همچنین هنگامی که یک‌ طرف تابه را مورد استفاده قرار می دهید و قصد استفاده از طرف دیگر آن را دارید، نداشتن دسته و وزن بالای تابه ‌گریل نالینو کد Spiza، شما را کمی اذیت خواهد کرد.نقاط ضعف و معایب تابه ‌گریل نالینو کد Spiza

همیشه پس از سرخ کردن مواد غذایی همچون سیب زمینی، ماهی و… با تصویری روبرو می‌شوید که چندان برایتان رضایت بخش نیست؛ این تصویر چیزی جز اثرات روغن بر روی اجاق گاز و شیشه آن نیست. اما در تابه ‌گریل نالینو کد Spiza به این دلیل که نیاز به روغن به کمترین مقدار ممکن رسیده است، این مشکل بسیار کمتر وجود دارد. برای رفع این مشکل توصیه می‌کنیم حتما از در یکی از قابلمه‌ های بزرگتان بر روی تابه استفاده کنید تا از پرتاب روغن به اطراف جلوگیری شود.

 

جنس تابه ‌گریل نالینو کد Spiza

جنس تابه ‌گریل نالینو کد Spiza از چدن می باشد که بیشتر کدبانوهای منزل با این جنس معروف آشنایی دارند. ویژگی‌ بارز این ظروف نیاز کم به حرارت است. بنابراین توصیه‌ ما این است که برای استفاده از ظروف چدنی به خصوص تابه ‌گریل نالینو کد Spiza از قاشق یا کفگیر چوبی استفاده کنید. نکته قابل ذکر دیگر اینکه بهتر است برای شست و شوی این تابه اندکی صبر داشته باشید. اجازه دهید تابه اندکی خنک شود و سپس به شستن آن اقدام نمایید.

جنس تابه ‌گریل نالینو کد Spiza

گفتیم که تابه ‌گریل نالینو کد Spiza تابه ای دوطرفه است. اما نه از آن دو طرفه ‌هایی که بر روی ‌هم چفت می‌شوند، بلکه تابه‌ای با دو روی مختلف که می ‌توانند در پخت یک غذای لذیذ و بکر به شما کمک کنند. همان‌طور که در عکس‌ فوق مشاهده می کنید، یک طرف تابه ‌گریل نالینو کد Spiza صاف بوده و طرف دیگر آن با شیارهایی موازی طراحی شده است. از سمت صاف و مسطح تابه می‌توان جهت سرخ‌ کردن مواد غذایی همچون سیب زمینی، کدو، هویج و.. با روغن بسیار کم استفاده کرد.

از طرف دیگر تابه که دارای خطوطی می باشد برای گریل ‌کردن انواع گوشت استفاده می شود. اگر کدبانو باسلیقه ای هستید و دوست دارید غذای ‌تان علاوه بر طعم و مزه خوب، دارای ظاهری وسوسه انگیز و زیبا نیز باشد، تنها با یک حرکت کوچک و چرخاندن استیک یا ماهی بر روی قسمت حاشیه دار تابه ‌گریل نالینو کد Spiza  می توانید این کار را انجام دهید. این نوع طرز پخت و ظاهر غذا بی شک  برای مهمانان ‌تان نیز بسیار جذاب و خوشایند خواهد بود.

از کاربرد های دیگر این تابه می توان به آماده سازی و پخت پنکیک اشاره کرد. اگر در مواد آن روغن استفاده نکرده‌اید، تنها لازم است که طرف تخت تابه را اندکی چرب کنید. مس از پخت اولین پنکیک خود در تابه ‌گریل نالینو کد Spiza خواهید دید که نتیجه مطلوب تری نسبت به سایر تابه‌ ها می گیرید.

مشاهده و خرید از دیجی کالا

نکاتی در رابطه با استفاده از تابه ‌گریل نالینو کد Spiza

جهت شست ‌و شوی این تابه لازم است کمی بیشتر احتیاط کنید. اولین نکته هنگام شستن این مدل ظروف این است که اجازه دهید حرارت آن در دمای اتاق کاهش یابد و آن را بلافاصله داخل آب سرد قرار ندهید. چنانچه تابه داغ باشد و آب سرد روی آن بریزید امکان دارد آسیب ببیند و قابلیت های اولیه خود را از دست بدهد. ما برای شست‌ و شوی مناسب این تابه روشی امتحان شده را با شما به اشتراک می گذاریم.

می توانید  برای پخت غذا اندکی روغن زیتون را داخل تابه ‌گریل نالینو کد Spiza بریزید و پس از پخت و زمانی که تابه سرد شد و روغن به اصطلاح بسته شد با کفگیر چوبی مواد غذایی را از سطح آن جدا نمایید. به این طریق می بینید که شست ‌و شوی تابه بسیار آسان تر می شود. البته می‌توانید راه‌های دیگری را نیز امتحان کنید.پخت استیک هایی خوشمزه با تابه ‌گریل نالینو کد Spiza

از تابه ‌گریل نالینو کد Spiza می­توان به عنوان تحولی عظیم در دنیای آشپزی بر مبنای رژیم و سلامت یاد کرد. در صورتی که قصد دارید به یکی از دوستانتان به خصوص اگر یک کدبانو است هدیه ای بدهید و به سلامتی وی و اعضای خانواده اش نیز اهمیت قائل هستید، قطعا انتخاب تابه ‌گریل نالینو کد Spiza می ­تواند گزینه فوق­ العاده مناسبی باشد.

ظاهر زیبا، درجه یک بودن و کیفیت بالا و همچنین اندازه­ و ابعاد مناسب این تابه، آن را به یک محصول متمایز پر طرفدار در میان تابه ­های گریل موجود در بازار تبدیل کرده است. با استفاده از این تابه شما می ­توانید غذاهایی کم چرب و در عین حال خوش مزه و خوش رنگ و لعاب بپزید و دیگر نگران چربی و فشارخون بالای خود یا اعضای خانواده تان نباشید.

از این رو این تابه پیشنهادی فوق العاده کارآمد برای افراد میانسال است که بایستی دیگر مراقب خورد و خوراکشان باشند و حدالامکان از مصرف غذاهای چرب و سرخ کردنی­ بپرهیزند. امیدواریم با خواندن مطالب فوق خریدی با کیفیت و رضایت بخش داشته باشید.

مشاهده و خرید از دیجی کالا

منبع چی بخرید