سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa ،ضامن آشپزی سالم و آسان

سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa ،یکی از بهترین سرویس های پخت و پز موجود در بازار است که با تنوع ابعاد، بدنه بسیار با کیفیت، رنگ های بسیار شیک و زیبا، رعایت اصول بهداشتی و غیره توانسته است در سبد خرید بسیاری از خانواده ها قرار بگیرد.در ادامه این سرویس و ویژگی های آن بیشتر آشنا خواهیم شد،در ادامه با چی بخرید همراه ما باشید.

 

سرویس پخت و پز 17 پارچه نالینو مدل Alosa


مشاهده و خرید این محصول

مشاهده دیگر محصولات


ویژگی های سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa :

مشخصات کلی:

 

سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa ، ابعاد بسته بندی ۳۹*۴۲٫۵*۴۵٫۵  داشته و شامل سه قابلمه در سه سایز بسیار کاربردی، یک عدد تابه، یک عدد شیرجوش و تعدادی ابزار آشپزی مانند کفگیر و استند است.ظروف این سرویس از جنس آلمینیوم بوده و روکش گرانیتی دارند.

 

حداقل استفاده از روغن:

روکش گرانیتی ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa باعث می شود که شما بتوانید تمام غذاهای سرخ کردنی خود را با کم ترین میزان روغن مصرفی آماده کنید.همانطور که می دانید بسیاری از مواد خوراکی هنگام سرخ شدن مقدار زیادی روغن جذب می کنند یا برای سرخ مناسب مواد خاصی مانند سیب زمینی در ظروف نامناسب مجبورید به اندازه ای روغن استفاده کنید که خوراکی ها در روغن غوطه ور باشند.اما روکش گرانیتی این ظروف به شما این امکان را می دهد که تنها با استفاده کمی روغن مواد خوراکی خود را سرخ کنید و از بروز انواع بیماری های قلبی و عروقی ناشی از مصرف روغن پیشگیری کنید.

 

روکش کاملا نچسب:

این روزها کارخانه ها و تولید کنندگان بسیاری، نچسب بودن ظروف پخت و پز را یکی از فاکتورهای اصلی و اولیه تولید ظروف می دانند و سعی در اجرای هرچه بهتر این ویژگی دارند.نکته قابل توجه آن است که در ظروف نچسب تمامی مواد غذایی با هر میزان روغن به ته ظرف نچسبند.اما متاسفانه در هنگام استفاده از بسیاری از ظروف نچسب ماده اولیه کوکو ها یا خمیرهای مختلف به ظرف می چسبد.

از طرفی ظروف با کیفیت نچسب تا سال ها باید این ویژگی خود را حفظ کرده و تا سال ها و مدت ها استفاده باز هم نچسب باقی بمانند.ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa هر دو ویژگی را به طور کامل دارند.یعنی با استفاده از این سرویس می توانید انواع مواد غذایی با هر میزان چسبندگی را تهیه کنید بدون آنکه ذره ای از آن به ته ظروف بچسبد.می توانید با استفاده از این ظروف انواع کتلت ها،کوکو ها و ته دیگ ها را آماده کنید.ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa این ویژگی را تا مدت ها بعد از استفاده حفظ می کنند و کیفیت آن ها تغییری نخواهد کرد.

 

روکش و بدنه ضد خش:

یکی از ویژگی های سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa ، بدنه ضد خش آن است که آن را کاربردی و بسیار پرطرفدار کرده است.یکی از مشکلاتی که ظروف مختلف دارند آن است که هنگام شست و شو ته ظروف خش دار می شود و بعد از مدتی کیفیت اولیه خود را از دست می دهند.اما بدنه داخلی و خارجی تمام ظروف این سرویس کاملا به شکل ضد خش طراحی و ساخته شده اند که شما لازم نیست هنگام پخت غذا و هم زدن آن یا شست و شو نگرانی بابت خش دار شدن آن ها داشته باشید.

 

تنوع در رنگ:

زیبایی و تنوع در رنگ از دیگر فاکتورهایی است که هنگام خرید وسایل مختلف از جمله لوازم آشپزخانه به آن توجه می کنید.بسیاری از خانم های با سلیقه دوست دارند سرویس های آشپزخانه و ظروف مختلف استفاده شده را با هم ست کنند.ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa در سه رنگ متنوع و زیبای مشکی، نسکافه ای و بنفش تیره طراحی شده اند که به شما این امکان را می دهد انتخاب متناسب با سلیقه و نظر خود داشته و رنگ مورد نظر خود را که با سایر وسایل خانواده تان ست است انتخاب کنید.

سرویس پخت و پز 17 پارچه نالینو مدل Alosa

توزیع یکنواخت حرارت:

بارها برای همه شما پیش آمده است که هنگام آشپزی بخصوص سرخ کردن مواد غذایی مختلف، بخشی از مواد بسوزند در حالیکه بخش دیگری از آن ها خام یا نیمه خام هستند.هنگام استفاده از این ظروف یا باید به طور مداوم کنار اجاق گاز بایستید و مواد خوراکی را هم بزنید که البته خود این کار هم باعث می شود مواد غذایی تا حدی شل شود.

اگر هم وقت کافی برای گذراندن پای اجاق گاز ندارید باید با کیفیت پایین نیمه خام نیمه سوخته کنار بیایید.از ویژگی های سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa آن است که هنگام قرارگیری روی انواع اجاق گاز، حرارت را به شکل کاملا یکنواخت توزیع می کند و به شما کمک می کند مواد غذایی را به بهترین شکل طبخ کنید.

 

کفی شیاردار:

کف ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa مانند بسیاری از ظروف با کیفیت موجود در بازار به شکل شیار دار طراحی شده است.کفی شیاردار از طرفی این امکان را به شما می دهد که ظروف را روی شبکه های چدنی حتی بدون نیاز به شعله پخش کن قرار دهید و مطمئن باشید ظروف آسیبی نمی بینند.از طرف دیگر شیارهای موجود در کف ظروف به شما کمک می کند بتوانید استیک های با کیفیت و زیبا تهیه کنید.

سرویس پخت و پز 17 پارچه نالینو مدل Alosa

بدنه بسیار ضخیم:

یکی دیگر از ویژگی های سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa ، داشتن بدنه بسیار ضخیم و با کیفیت است که به شما این اجازه را می دهد که ظروف را بتوانید روی حرارت های زیاد نیز استفاده کنید.همانطور که می دانید بسیاری از غذاهای ایرانی و بخصوص بین المللی باید در زمان کوتاه اما روی حرارت بالا آماده شوند، بنابراین با استفاده از ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa می توانید انواع غذاها را روی هر میزان حرارت آماده کنید.

 

شست و شوی آسان:

از آنجا که بدنه ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa به شکل کاملا نچسب طراحی شده است ، شست و شوی آن ها نیز بسیار راحت است.می توانید ظروف این سرویس را به راحتی در ماشین ظرفشویی قرار داده و بدون آنکه ظروف آسیبی ببینند به شکل کامل تمیز و شسته شوند.

 

ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa :

ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa دارای یک قابلمه سایز ۲۸ به ابعاد ۳۷ سانتی متر طول ، ۲۹ سانتی متر عرض و ۱۲ سانتی متر ارتفاع است.این قابلمه به همراه درب بوده و حدود ۲۴۵۰ گرم وزن دارد.

در ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa یک قابلمه سایز ۲۴ نیز به ابعاد ۳۳*۲۵*۱۰٫۵ سانتی متر استفاده شده است که حدود ۱۹۶۵ گرم وزن دارد.این قابلمه نیز یک درب بسیار محکم و با کیفیت دارد.

از دیگر ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa یک قابلمه سایز ۲۰ به همراه درب به ابعاد ۲۷ سانتی متر طول،۲۱ سانتی متر عرض و ۸٫۵ سانتی متر ارتفاع است.این قابلمه نیز حدود ۲۳۴۰ گرم وزن دارد.

با خرید ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa  می توانید از یک شیرجوش بسیار با کیفیت و زیبا با سایز ۱۶ نیز استفاده کنید.این شیرجوش ۸۹۰ گرم وزن داشته و ابعادی با سایز ۳۵*۱۷*۷٫۵ سانتی متر ارتفاع دارد.

 

ست کفگیر و ملاقه همراه سرویس:

علاوه بر سه قابلمه، یک تابه و شیرجوش تهیه شده در ظروف سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa ، داخل بسته بندی ظروف یک ست کامل کفگیر و ملاقه شامل ۳ کفگیر، یک چنگال اسپاگتی، یک قاشق، ۲ عدد دستگیره و یک استند بسیار زیبا نیز وجود دارد که خرید سرویس پخت و پز شما را آسان می کند.بدنه این ظروف همراه بسیار با کیفیت و زیبا بوده و استفاده از آن ها کوچکترین آسیبی به بدنه و ته ظروف وارد نمی کند.

سرویس پخت و پز 17 پارچه نالینو مدل Alosa

معایب سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa :

شاید یکی از معایب ظروف سرویس فوق را کاربرد نه چندان زیاد ست همراه کفگیر و استند آن دانست.بدنه این ظروف همراه کمی خشک بوده و ممکن است ترجیح دهید از کفگیرهای چوبی یا دیگر وسایل جانبی آشپزی که در منزل دارید استفاده کنید.

 

قیمت سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa :

از ویژگی های سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa می توان به قیمت مناسب آن نیز اشاره کرد.سرویس های پخت و پز زیادی در بازار موجود هستند که با داشتن کیفیت پایین تر قیمت بسیار بیشتری دارند.اما شما می توانید این سرویس زیبا و کاربردی را با قیمتی حدود ۹۰۰ هزار تومان از فروشگاه های معتبر به صورت آنلاین خریداری کنید.

 

مشخصات فنی سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa :

تعداد پارچه : ۱۷ پارچه
جنس بدنه : آلومینیوم
جنس رویه : گرانیت
وزن بسته‌بندی : ۱۱۴۹۰ گرم
ابعاد بسته‌بندی : ۳۹ × ۴۲٫۵ × ۴۵٫۵ سانتی‌متر

سرویس پخت ۱۷ پارچه شامل:

– یک عدد قابلمه سایز ۲۸
– ابعاد: طول ۳۷، عرض ۲۹، ارتفاع ۱۲ سانتی‌متر
– وزن: ۲۴۵۰ گرم
– یک عدد قابلمه سایز ۲۴
– ابعاد: طول ۳۳، عرض ۲۵، ارتفاع ۱۰٫۵ سانتی‌متر
– وزن: ۱۹۶۵ گرم
– یک عدد قابلمه سایز ۲۰
– ابعاد: طول ۲۷، عرض ۲۱، ارتفاع ۸٫۵ سانتی‌متر
– وزن: ۱۳۹۰ گرم
– یک عدد تابه سایز ۲۸
– ابعاد: طول ۳۵٫۵، عرض ۲۹، ارتفاع ۸٫۵ سانتی‌متر
– وزن: ۲۳۴۰ گرم
– یک عدد شیرجوش سایز ۱۶
– ابعاد: طول ۳۵، عرض ۱۷، ارتفاع ۷٫۵ سانتی‌متر
– وزن: ۸۹۰ گرم
– دارای ۶ عدد ابزار آشپزی و
– ابزار آشپزی شامل: ۳ کفگیر، ۱ قاشق، ۱ چنگال اسپاگتی و یک استند
– دارای ۲ عدد دستگیره به عنوان هدیه

 

جمع بندی :

اگر قصد خرید یک سرویس پخت و پز با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب دارید سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa می تواند ایده آل ترین انتخاب ممکن برای شما باشد.ظروف این سرویس با داشتن تنوع در ابعاد و رنگ، کیفیت بسیار بالا، بدنه ضد خش، کف گرانیتی کاملا ضد خش، کفی شیار دار، بدنه بسیار ضخیم و دیگر ویژگی های کاربردی و منحصر به فرد یکی از بهترین سرویس های پخت و پز موجود در بازار به شمار می رود.


مشاهده و خرید این محصول

مشاهده دیگر محصولات


نظرات و تجربیات خود را در خصوص خرید و استفاده از سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa با سایت چی بخرید و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

 

سرویس پخت و پز ۱۷ پارچه نالینو مدل Alosa ،ضامن آشپزی سالم و آسان
۴٫۸ (۹۶%) ۵ votes

منبع چی بخرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.