تا این مطلب را نخواندید مژه مصنوعی نخرید!(راهنمای خرید مژه مصنوعی)

مژه برای اکثر زنان بسیار مهم است زیرا زیبایی آنها را کامل می کند و به صورت آنها جلوه ای بسیار خاص می بخشد. ممکن است به علت دلایل مختلفی مانند مژه های کم پشتی که دارید یا مژه های بسیار کم و کوتاه خود تصمیم به خرید مژه مصنوعی بگیرید اما این کار کمی دشوار است. زیرا شرکت های تولید کننده مژه های مصنوعی زیاد شدند و در بازار نیز تنوع آن بسیار زیاد است به طوری که شاید هنگام خرید واقعا سردرگم شوید و ندانید که باید کدام را انتخاب کنید. اگر شما هم قصد خرید دارید بهتر است تا انتهای این مطلب را بخوانید زیرا در آن به نکاتی می پردازیم که می تواند انتخاب شما را در خرید بسیار ساده تر و راحت تر کند. تا انتها با سایت چی بخرید همراه باشید.

اگر شما هم در آینده نه چندان دور قصد رفتن به یک مهمانی را داشته باشید قطعا خرید مژه مصنوعی یکی از فکرهایی است که ممکن است از گوشه ذهنتان رد شود. این مژه ها جزء لوازم آرایشی به حساب می آید که با استفاده از آن می توانید تفاوت زیادی در چهره خود ایجاد کنید. کدام کسی است که دلش داشتن مژه های بلند تر، مرتب تر و زیباتر نخواهد؟ مژه هایی که می تواند به تنهایی چهره شما را عوض کند و استایل خیلی شیک تری به شما بدهد.

چرا باید مژه مصنوعی بخریم؟

اگر مژه های کوتاهی دارید یا زیاد مرتب نیستند و آنها را دوست ندارید یکی از روش ها کاشتن مژه است که البته هزینه بسیار زیادی را در پیش دارد و شاید زیاد برای تان به صرفه نباشد که بخواهید این گزینه را انتخاب کنید. ولی خرید مژه مصنوعی یک روش کم هزینه و ساده به حساب می آید که می توانید با استفاده از آن کل فرم و شکل صورت خود را دگرگون کنید.

اگر به تازگی از مژه های مصنوعی استفاده کرده باشید شاید برای تان کمی سخت باشد اما قطعا به سختی که دارد می ارزد زیرا می تواند چهره خیلی زیباتری به شما بدهد. ولی بعد از مدتی کاملا به آن عادت خواهید کرد.

اگر هنگام خرید بدون توجه و مواردی و دانستن نکاتی انتخاب کنید شاید این مژه های مصنوعی نتیجه ای کاملا برعکس بدهد و صورت شما را کاملا خسته و بی حال یا …. کند. برای همین توجه کردن به این نکات بسیار مهم است و اگر خیلی ساده آنها را نادیده بگیرید می تواند باعث پشیمانی شما از خرید تان شود.


مشاهده قیمت انواع مژه مصنوعی


انواع مژه مصنوعی

انواع مژه مصنوعی:

مژه های مصنوعی تنوع زیادی دارند ولی به طوری کلی به چندین دسته تقسیم می شوند که در ادامه به آنها اشاره شده است. شناخت درست مدل های مختلف و کاربردهای آنها و خوب و بد شان به شما کمک می کند تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

مژه مصنوعی تکی

این مدل همانطور که از اسمش مشخص است به صورت تکی و دانه است و به یکدیگر متصل نیستند. شما باید آنها را به صورت دانه ای روی مژه خود قرار دهید. البته در هنگام خرید هیچگاه به صورت دانه ای به فروش نمی رسند بلکه در بسته های ۲۰ الی ۶۰ تایی موجود هستند و افراد می توانند آنها را بخرند.

اما چرا باید مژه های تکی بخریم؟ چه کاربردی دارد؟ در واقع این مژه ها برای افرادی مناسب است که خودشان مژه های مرتب و پر پشت و بلندی دارند و فقط می خواهند طول آن را زیاد کنند یا در قسمت هایی که کمبود است اضافه کند و آن قسمت را پر کنند.

از خوبی های آن می توان به همین مورد که می توان به صورت دلخواه در هر قسمتی که دل تان خواست قرار دهید و بسیار کمتر نیز نمایان می کند. اما از مشکلات آن نیز می توان به اینکه چسباندن آن کمی زمان می برد اشاره کرد. به هرحال نسبت به مدل های دیگر نیاز به تحمل و زمان بیشتری برای چسباندن و استفاده دارد.

یکی از تکنیک های ویژه که می توانید از آن استفاده کنید در صورتی که چشم تان کوچک است اضافه کردن این مژه ها به قسمت بیرونی چشم تان است در این صورت چشم شما درشت تر به نظر می رسد.

 

مژه مصنوعی نواری

این مدل مژه بیشتر در بین مردم شناخته شده است و بیشتر افراد از این مدل استفاده می کنند. شما شاید این مدل را با نام هایی مانند مژه نواری، مژه استریپ و مژه کامل نیز شنیده باشید. به دلیل استقبال بالای افراد از این مدل شرکت ها فرم های مختلفی را در بازار عرضه کردند تا هر کس بتواند با توجه به سلیقه و فرم چشم خود مدل مناسب را انتخاب و استفاده کند. درصورتی که به فرم چشم خود و مژه در هنگام خرید توجه کنید بیشتر میزان طبیعی بودن به چشم شما می دهد و شکل و فرم صورت شما را بسیار زیباتر می کند.

از بدی های این مدل می توان به کمی معلوم بودن اشاره کرد. بنابراین اگر دنبال مژه ای هستید که زیاد معلوم نکند بهتر است در هنگام خرید این مدل کمی بیشتر دقت کنید یا به دنبال مدل های دیگری بروید. همچنین استفاده از آن راحت می باشد و خیلی سریع می توانید از آن استفاده کنید ولی در دفعات اول کمی سعی به نظر می آید و شاید زیاد راحت نباشید که در این مدل بسیار طبیعی است.

بهتر است بعد از خرید چند روزی تست کنید تا به ان عادت کنید و بعد در مهمانی ها و مجالس از آن استفاده کنید. همچنین نصب کردن آن روی چشم نیاز به مهارت بیشتری دارد.


مشاهده قیمت انواع مژه مصنوعی


مژه مصنوعی شاخه ای

مژه های شاخه ای که که معمولا با نام های دسته ای، خوشه ای و چند تایی نیز شناخته می شوند دقیقا یک مدلی بزرگ تر از دانه ای هستند به این صورت که انگار چندین مژه دانه ای را کنار هم قرار داده باشید. این مژه مشکلات مژه های نواری را تا حدی برطرف کرده و مشکلات مژه دانه نیز تا حدی برطرف کرده است.

در مژه های نواری اگر شما به درستی نتوانید مژه نواری را بچسبانید کمی از گوشه های ان بلند می شود و فرم چشم تان خراب می شود. اما در مژه های شاخه ای دیگر خبری از این مشکل نیست و بسیار راحت روی چشم شما سوار می شوند و قرار می گیرند.

همچنین میزان زمان لازم برای وصل کردن آن نیز خیلی کم تر است زیرا مثل نواری نیاز به  چندین بار امتحان ندارد و مثل دانه ای نیز نیازی نیست مدتی صبر کند تا آنها را بچسبانید بلکه خیلی سریع می توانید آن را قرار دهید.

این مدل حالت طبیعی بیشتری دارد و در صورتی که درست و در جای مناسبی از چشم از آن استفاده شود می تواند بسیار شکل چشم و مژه شما را زیباتر کند.

 

مژه مصنوعی آهنربایی

این مدل در واقع یک شکل خاص از مژه است و به صورت دانه و شاخه ای نیز فروخته می شود. در واقع این مژه دو لایه دارد که بین آنها آهنربایی ضعیفی قرار دارد. شما یکی از لایه ها را در بالای چشم خود قرار می دهید و دیگری را زیر مژه های خود قرار می دهید به این صورت آنها به هم متصل می شوند و دیگر نیازی به چسب ندارند.

یکی از ویژگی های مهم این مژه ها این است که نیازی به چسب و دردسرهای کار کردن با آن را ندارد و خیلی راحت می توانید از آن استفاده کنید. همچنین برای افرادی که اولین بار از مژه مصنوعی استفاده می کنند می تواند گزینه خیلی خوبی باشد زیرا استفاده از آن واقعا راحت است.

راهنمای خرید مژه مصنوی

خرید مژه مصنوعی با توجه شکل و فرم چشم

در خرید مژه مصنوعی بعد از شناخت انواع ان و ویژگی های هر کدام دیگر نیازی نیست که خیلی به موارد دیگری توجه کنید بلکه خیلی راحت فقط با توجه به یک فاکتور خاص می توانید مژه مورد نظر خود را بخرید.

اصلی ترین فاکتور در خرید مژه مصنوعی فرم و شکل چشم شما است و باید  براساس آن مدلی که می خواهید بخرید را انتخاب کنید. ما برای راحتی کار هر مدل چشم را جدا کردیم و برای هر کدام توصیه های لازم را کردیم. با توجه به مدل چشم خود موارد گفته شده را بخوانید.


مشاهده قیمت انواع مژه مصنوعی


برای چشم های گرد

برای افرادی که چشم های گرد و درشتی دارند استفاده از مژه هایی که قسمت خارجی آن کمی بلند تر است و در قسمت وسط آن دارای قوس بیشتری است می تواند گزینه بسیار مناسب تری باشد. این مدل چشم شما را زیبا تر می کند و حالت و فرم آنها را نیز به هم نمی زنند.

اگر هم نمی دانید که چشم تان گرد و درشت است یا خیر به قسمت سفیدی چشم توجه کنید. چشم دارای قسمتی به نام عنبیه است که دایره وسط چشم است اگر بخش های سفید چشم از بالا و پایین آن معلوم است یعنی چشم شما جز این دسته است.

 

برای چشم با پلک افتاده

برای افرادی که چشم هایی با پلک افتاده دارند یعنی زمانی که چشم آنها باز است یک لایه از پلک چشم و خط مژه قرار میگیرد و پشت چشم را نا معلوم می کند. برای این افراد خرید مژه مصنوعی هایی که پر تر و طولانی تر باشد بسیار مناسب تر است زیرا حالت افتادگی پلک را کمتر نمایان می کند و چشم شما را بسیار زیباتر نشان می دهد. همچنین سعی کنید قسمت میانه مژه شما برتر باشد.

 

برای چشم بادامی

اگر مدل چشم شما بادامی است می توانید از هر مدل و نوعی که خواستید استفاده کنید چون معمولا با بیشتر مدل های موجود در بازار همخوانی دارد و خیلی راحت می توان از آن استفاده کرد.

البته حتما به مدل آن توجه کنید زیرا مدل های کم پشت برای استفاده در بیرون و کارهای عادی و مژه های پر پشت برای مهمانی ها بیشتر استفاده می شود.

 

مژه مصنوعی برای چشم ها با پلک کوتاه

برای افرادی که پلک آنها کوتاه است بهتر است مژه ای که انتخاب می کنند بخش میانه آن پر تر و تیره تر باشد و مژه های آنها به سمت بالا فر شده باشد چون به چشم شما خیلی حالت بهتری می دهد و باعث بازتر نشان داده شدن چشم شما می شود.

این مدل چشم بیشتر بین افراد آسیایی رواج دارد و معمولی حالت تنگ و کوتاه دارد.

خرید مژه مصنوی

مژه مصنوعی چه رنگی بخرم؟

بیشتر مژه مصنوعی ها سیاه هستند اما همین سیاهی نیز متفاوت است و برخی سیاهی با غلظت بیشتر هستند. ولی اگر دوست دارید که مدل های دیگری بخرید می توانید رنگ های دیگری مثل قهوه ای ، قهوه ای سوخته و ….. را پیدا کنید و بخرید.


مشاهده قیمت انواع مژه مصنوعی


کلام آخر

در کل با شناختن انواع مدل ها و انتخاب با توجه به نوع چشم خود انتخاب تان خیلی راحت است. اما همیشه سعی کنید از جای مطمئنی بخرید تا خیال تان راحت تر باشد.

مژه های مصنوعی فرمی بسیار زیبا به چشم شما می دهند و اگر علاقه به بیرون رفتن و مهمانی دارید یکی از وسایل زیبایی مناسب شما است.