راهنمای خرید کیف لپ تاپ

 

راهنمای خرید کیف لپ تاپ به افراد این امکان را می دهد تا با توجه به این موارد در انتخاب کیف ویا کوله پشتی لپ تاپ دقت به خرج دهند. رعایت این نکات و راهنمایی ها باعث می شود تا شما با توجه به رنگ کیف لپ تاپ نخرید وبه این موضوع دقت داشته باشید که کیف لپ تاپ یک وسیله ی مهم و کاربردی است و انتخاب اشتباه آن باعث آسیب رسیدن به لپ تاپ ویا گرفتن دست وبالتان می شود.

راهنمای خرید کیف لپ تاپ، شاید کلمه ای عجیب باشد برای کسانی که با لپ تاپ سروکار دارند و با خود بگویید خرید کیف لپ تاپ که به راهنمایی نیازی ندارد و با درنظر گرفتن سایز لپ تاپ و رنگ مورد نظر می توان به خرید کیف لپ تاپ پرداخت.

در این بخش راهنمای خرید کیف لپ تاپ به شما کمک می کند تا در انتخاب کیف لپ تاپ خود دقت کنید و به مشکل برنخورید. در حین خرید کیف لپ تاپ شما با انواع مدل های کیف از جمله کیف لپ تاپ سه کاره، کیف لپ تاپ دخترانه، کوله پشتی لپ تاپ و کیف لپ تاپ ۱۳ اینچی روبرو می شوید. در این متن هدف اصلی راهنمایی شما برای خرید کیف لپ تاپ بر اساس موقعیت شما، سبک زندگی، موقعیت آب وهوایی و غیره می باشد.

راهنمای خرید کیف لپ تاپ

کوله پشتی لپ تاپ در مقابل کیف های مسنجر

در حین خرید کیف لپ تاپ افراد در اولین مرحله در انتخاب بین کیف لپ تاپ مسنجر و کوله پشتی دچار شک و تردید می شوند. راهنمای خرید کیف لپ تاپ به شما کمک می کند تا در انتخاب کیف لپ تاپ خود دقت کنید. برخی از افراد با دیدن رنگ کیف لپ تاپ دیگر به این فکر نمی کنند که آیا این کیف لپ تاپ برای موقعیت من مناسب است یا خیر و بدون توجه به دیگر موارد کیف را انتخاب می کنند؛ اما بهتر است قبل از توجه به رنگ کیف و یا کوله پشتی لپ تاپ از راهنمای خرید کیف لپ تاپ استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم برای خرید ارزان و بصرفه تا ۷۰% تخفیف در خرید کیف لپ تاپ بر روی دکمه زیر کلیک کنید 

کیف لپ تاپ تا ۷۰ درصد تخفیف

توصیه ی راهنمای خرید کیف لپ تاپ به شما این است، اگر شما دارای شغلی هستید که با دوچرخه سروکار دارید و در حین کار از کیف خود وسایل مورد نیاز را بر می دارید بهتر است در حین خرید از کیف های مسنجر انتخاب کنید. این کیف ها همیشه در دسترس شما بوده و دیگر نیاز نیست برای برداشتن وسیله از کیف خود زمان زیادی را سپری کنید. همچنین حمل کیف مسنجر با دوچرخه بسیار راحت تر می باشد.

در مقابل توصیه ی راهنمای خرید کیف لپ تاپ به افرادی که با لپ تاپ خود سفر می کنند و یا محصل هستند این است که در حین خرید کیف لپ تاپ، کوله پشتی کیف لپ تاپ را انتخاب کنند. ناگفته نماند که راهنمای خرید کیف لپ تاپ به اکثر افراد خرید کوله پشتی لپ تاپ را توصیه می کند، دلیل اصلی انتخاب کوله پشتی لپ تاپ این است که این کوله پشتی ها حجم بزرگی دارند و در کنار حمل لپ تاپ شما می توانید سایر ابزار هاو وسایل خود را نیز در این کوله پشتی لپ تاپ جای دهید، همچنین حمل کوله پشتی نیز راحت تر است و دست وبال شما را نمی گیرد.

پیشنهاد چی بخرید: بهترین لپ تاپ های زیر ۵ میلیون تومان در بازار کدامند؟

خرید کیف لپ تاپ یکی از مهمترین انتخاب ها می باشد چرا که اگر شما در انتخاب کیف لپ تاپ اشتباه کنید در حین استفاده از آن به مشکل بر می خورید و این باعث می شود که لپ تاپ شما ضربه ببیند و همچنین باعث می شود که حین سفر ویا رفت و آمد دست و بالتان گرفته شود.

کیف لپ تاپ

کیف لپ تاپ یا کوله پشتی؟

همانطور که می دانید از زمان های گذشته افراد وسیله های خود را در کوله پشتی هایی حمل می کردند تا دست وبالشان را نگیرد و همچنین وسایل زیادی را در این کوله پشتی ها جای می دادند. با اختراع لپ تاپ متخصصان به فکر افتادند تا کیف های مخصوصی را تولید کنند تا افراد علاوه بر حمل وسایل بتوانند لپ تاپ خود را نیز با آن حمل کنند.

متخصصان در داخل همان کوله های قدیمی محفظه ای را برای لپ تاپ طراحی کردند. در واقع ظاهر همان کوله پشتی قدیمی اما طراحی داخلی آن تغییر کرد. این کیف ها تا حدودی سنگین بودند با گذشت زمان این کوله پشتی های لپ تاپ به نوعی سبک طراحی شدند تا افراد در حین حمل آنها با کتف درد و کمر درد مواجه نشود.

راهنمای خرید کیف لپ تاپ به شما کمک می کند تا در حین خرید کیف لپ تاپ دقت کافی را داشته باشید. شما باید با توجه به موقعیت اجتماعی خود در حین خرید کیف لپ تاپ دقت کنید. مسئله این بار مابین انتخاب کیف لپ تاپ و کوله پشتی لپ تاپ می باشد. توصیه ی راهنمای خرید کیف لپ تاپ به شما این است، اگر شما یک مهندس کامپیوتر ویا رشته های مربوط به کامپیوتر هستید باید در حین انتخاب به خرید کیف لپ تاپ بسنده کنید زیرا پس همواره لپ تاپ را با خود در هرجا و هر مکانی نیاز دارید.

یک مهندس نرم افزار و یا یک مهندس کامپیوتر که استخدام یک شرکت می باشد همواره مجبور است از یک لباس فرم استفاده کند. حمل کوله پشتی با لباس فرم کمی ناخوشایند می باشد و در واقع استفاده از کیف دستی لپ تاپ می تواند به تیپ مهندس نرم افزار یا کامپیوتر زیبایی ببخشد.

هرچند حین خرید کیف لپ تاپ داشتن وسیله ی نقلیه نیز یک امر مهم می باشد. توصیه ی راهنمای خرید کیف لپ تاپ به افرادی که وسیله ی نقلیه ندارند انتخاب کوله پشتی لپ تاپ در حین خرید کیف لپ تاپ می باشد. افرادی نیز وجود دارند که با تیپ های اسپرت وپای پیاده ویا مترو به سر کار خود مراجعه می کنند، توصیه ی راهنمای خرید کیف لپ تاپ به اینگونه افراد در حین خرید کیف لپ تاپ، انتخاب کوله پشتی می باشد چرا که اینگونه افراد علاوه بر لپ تاپ مجبور هستند با خود شارژر لپ تاپ، موس، هندزفری، هارد و یا سایر وسایل مربوط به کار را با خود حمل کنند و همچنین علاوه بر حمل این وسایل مسافت طولانی را نیز پیاده روی کنند.راهنمای خرید کوله پشتی لپ تاپ

اندازه های مختلف لپ تاپ ها

همانطور که می دانید از زمان های گذشته تا به امروز کامپیوتر ها از در سایز های مختلف وجود داشتند. بعد از به وجود آمدن کامپیوتر های همراه که لپ تاپ نام گرفتند کامپیوتر ها از بورس افتادند و همه کامپیوتر ها را فروخته و لپ تاپ ها را جایگزین آن کردند. لپ تاپ های قدیمی نیز نسبت به لپ تاپ های امروزه کمی بزرگتر بودند. امروزه لپ تاپ ها به صورت مینی آیپد ویا تبلت و یا مینی لپ تاپ نیز تولید می شوند.

توضیح مختصر در مورد سایز لپ تاپ ها شما را با انواع لپ تاپ ها آشنا کرد. راهنمای خرید کیف لپ تاپ سایز لپ تاپ را نیز یک فاکتور مهم در رابطه با خرید کیف لپ تاپ می داند. امروزه تمامی کیف های لپ تاپ به صورت کیف لپ تاپ ۱۳ اینچی و کیف لپ تاپ ۱۱ اینچی هستند. هرچند قابل ذکر است شرکت های تولید کننده لپ تاپ صفحه نمایش های ۱۷ اینچی نیز طراحی می کنند. در حین خرید کیف لپ تاپ بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که لپ تاپ شما چند اینچی است،پیشنهاد میکنیم اگر قصد خرید لپ تاپ دارید حتما قبل از خرید راهنمای خرید لپ تاپ را نیز مطالعه کنید.

 

کیف لپ تاپ ۱۳ اینچی نیز به نوبه ی خود در بازار بسیار رایج است. کیف لپ تاپ ۱۳ اینچی قابلیت این را دارد که لپ تاپ ۱۱ اینچی را در خود جای دهد. کیف لپ تاپ ۱۳ اینچی قابلیت این را دارد که در میان محفظه ی خود تا حدودی لپ تاپ های مینی را نیز در خود جای دهد و از آنها محافظت کند.

اگر شما سایز لپ تاپ خود را نمی دانید می توانید صفحه نمایش لپ تاپ را با استفاده از سانتی متر اندازه بگیرید و سپس حین خرید کیف لپ تاپ از آن اندازه در انتخاب خود استفاده کنید. بسیاری از افراد در حین خرید کیف لپ تاپ به سایز لپ تاپ دقت نمی کنند و به حالت های ظاهری کیف دقت می کنند این اشتباه باعث می شود شما حین حمل لپ تاپ به آن آسیب برسانید.

راهنمای خرید کیف لپ تاپ این توصیه را به شما می کند که کیفی را در حین خرید کیف لپ تاپ انتخاب کنید که کمربند های امنیتی مناسبی داشته باشد و بتوانید هر سایز لپ تاپ و یا آیپد را در آن قرار دهید زیرا بسیاری از کیف های لپ تاپ کمربند های نگهدارنده مخصوص یک سایز لپ تاپ را دارند واز سایز های کوچک مراقبت نمی کنند. این عوامل باعث می شود تا حین حمل به آنها آسیبی برسد.

راهنمای خرید کیف لپ تاپ همچنین در حین خرید کیف لپ تاپ از شما می خواهد تا در حین انتخاب کیف لپ تاپ به محفظه ی جداگانه ی لپ تاپ دقت کنید. بررسی دسترسی آسان و ایمن بودن این محفظه نیز در حین خرید کیف لپ تاپ مهم است.

کیف لپ تاپ

زیپ دار یا تاپ لودر

در حین خرید کیف لپ تاپ از نوع کوله پشتی لپ تاپ شما با ۲ نوع کوله پشتی لپ تاپ مواجه می شوید:

 1. کوله پشتی لپ تاپ دارای چند زیپ جداگانه که یکی از آن محفظه ها برای لپ تاپ است.
 2. کوله پشتی لپ تاپ از نوع تاپ لودر.

کوله پشتی لپ تاپ که دارای زیپ های جداگانه است از این نظر بهتر است که اگر در داخل محفظه ی دیگر آب بریزد و مشکلی پیش آید به محفظه ی لپ تاپ هیچ تاثیری ندارد؛ اما در عوض محیط برای لپ تاپ بوده و سایر اجزای لپ تاپ باید در محفظه ی جدا نگهداری شود.

در کوله پشتی لپ تاپ از نوع تاپ لودر محفظه ی لپ تاپ با سایر قسمت ها از طریق توری و یا سگک های پلاستیکی یا Velcro محافظت می شود و در واقع این نوع کوله پشتی لپ تاپ یکسره است و محفظه ی لپ تاپ نیز در داخل همان زیپ قرار دارد. در عوض این نوع کوله پشتی لپ تاپ بسیار جا دارد بوده  و فضای زیادی دارد.

راهنمای خرید کیف لپ تاپ چندین توصیه در مورد خرید کیف لپ تاپ دارد که بهتر است قبل از خرید به این نکات توجه کنید.

 • کوله پشتی لپ تاپ که دارای محفظه های زیپ دار است برای حمل لپ تاپ چندان مناسب نیست چون در این نوع کوله پشتی لپ تاپ زیپ آب باران عبور می کند و باعث می شود لپ تاپ شما خیس شود.
 • در حین استفاده از مترو کوله پشتی لپ تاپ زیپ دار به راحتی توسط سارقان باز می شود و لپ تاپ شما را می توانند به راحتی سرقت کنند.

پس بهتر است در حین خرید کیف لپ تاپ تمامی جوانب را در نظر بگیرید.راهنمای خرید کیف لپ تاپ

 مسافرت یا کار؟

راهنمای خرید کیف لپ تاپ یک توصیه به افرادی دارد که کیف لپ تاپ را علاوه بر اینکه برای رفتن به سر کار نیاز دارند در مسافرت ها نیز نیاز دارند تا لپ تاپ همراهشان باشد. این توصیه خرید کیف لپ تاپ سه کاره می باشد.

کیف لپ تاپ سه کاره بدین صورت است که هم می توان به عنوان کیف لپ تاپ، هم به عنوان کوله پشتی لپ تاپ و هم به عنوان کیف های مسنجر استفاده کرد؛ مثلا فرد با خرید کیف لپ تاپ سه کاره می تواند در زمان های مسافرت به صورت کیف دستی لپ تاپ استفاده کند چرا که در مسافرت ها پیدا کردن ب تاپ از کوله پشتی لپ تاپ بسیار سخت است و شما برای یافتن لپ تاپ باید تمام کیف را زیرو رو کنید تا لپ تاپ را پیدا کنید.

برای مشاهده لیست گران قیمت ترین کیف های لپ تاپ روی دکمه زیر کلیک کنید

لیست گرانترین کیف های لپ تاپ

فرد با خرید کیف لپ تاپ سه کاره می تواند در هنگام مراجعه به کار از حالت کوله پشتی لپ تاپ می توانید استفاده کنید و این مدل به شما اجازه می دهد تا در حمل وسایل خود احساس راحتی کنید. همچنین فرد با خرید کیف لپ تاپ سه کاره می تواند در حین استفاده از دوچرخه از حالت کیف مسنجر کیف لپ تاپ سه کاره استفاده کند.

در حین خرید کیف لپ تاپ دقت به – راهنمای خرید کیف لپ تاپ به شما این امکان را می دهد که با خرید کیف لپ تاپ سه کاره هم از نظر اقتصادی و هم از لحاظ راحتی تامین شوید. کیف لپ تاپ سه کاره مناسب برای مسافرت، مدرسه، محل کار می باشد و همچنین کیف لپ تاپ سه کاره به دلیل اینکه قابلیت ۳ نوع حمل شدن را داراست به فرد این امکان را می دهد که در تمامی مکان ها و با هر تیپ و مدلی بتواند از کیف لپ تاپ سه کاره استفاده کند.

راهنمای خرید کیف لپ تاپ، کیف لپ تاپ سه کاره را برای افرادی توصیه می کند که تحت هر شرایطی حتی در مسافرت نیز به لپ تاپ احتیاج دارند. کیف لپ تاپ سه کاره در واقع یکی از بهترین انتخاب ها در خرید کیف لپ تاپ می باشد.

راهنمای خرید کیف لپ تاپ

سبک و استایل کیف لپ تاپ

راهنمای خرید کیف لپ تاپ از شما می خواهد قبل از انتخاب کیف لپ تاپ سبک و استایل خود را در نظر بگیرید. اگر شما فردی هستید با سبک زندگی کاملا رسمی تحت هیچ شرایطی نمی توانید از کوله پشتی لپ تاپ استفاده کنید و باید همیشه از کیف لپ تاپ با کیف های مسنجر استفاده کنید.

مثلا سبک انتخابی دختران با پسرها بسیار متفاوت است. در این راهنمای خرید ما به دختران کیف لپ تاپ دخترانه را توصیه می کنیم. کیف لپ تاپ دخترانه می تواند بسیار ظریف تر باشد و همچنین سبک و رنگ های کیف لپ تاپ دخترانه باید طبق میل و سلیقه ی دخترانه طراحی شده باشد تا مورد پسند دختران واقع شود. برای مثال هیچ پسری حاضر نمی شود به خرید کیف لپ تاپ دخترانه تن بدهد.

سبک کیف لپ تاپ دخترانه بسیار متفاوت تر از سایر کیف ها می باشد. کیف لپ تاپ مخصوص دختران رنگ هایی شاد و روشن دارد. همچنین مدل طراحی این کیف ها به گونه ای است که دختران بتوانند آن را به راحتی حمل کنند. کیف های لپ تاپ دخترانه می تواند به حالت دوشی و یا دستی نیز باشد.

کیف های لپ تاپی که مخصوص دختران هستند کاملا سبک طراحی می شوند تا اندام ظریف دختران توانایی حمل آن را داشته باشد. راهنمای خرید کیف لپ تاپ بررسی سبک را قبل از انتخاب برای افراد الزامی می داند.خرید کیف لپ تاپ

آب و هوا

راهنمای خرید کیف لپ تاپ به شما توصیه می کند که در حین خرید کیف و یا کوله پشتی لپ تاپ به آب هوای منطقه زندگی تان نیز توجه کنید و به این نکته دقت داشته باشید که شما نمی توانید با تغییر آب وهوا کیف لپ تاپ خود را در همان لحظه عوض کنید. اگر شما در منطقه ای زندگی می کنید که آب و هوا دائما در حال تغییر است و ناگهان باران تند می بارد و رعد و برق می زند راهنمای خرید کیف لپ تاپ به شما توصیه می کند که از کیف های ضد آب استفاده کنید.

بهتر است بدانید بسیاری از برند های کیف لپ تاپ به شما اعتماد می دهند که کیف لپ تاپ کاملا ضد آب است و هیچ خطری از لحاظ ورود آب به کیف لپ تاپ شما را تهدید نمی کند اما برخی از این مارک ها قلابی بوده و ضد آب نیستند. در حین انتخاب کیف لپ تاپ، آنهایی را انتخاب کنید که پارچه هایی ظخیم با زیپ هایی با دندانه های ریز دارند. چرا که ممکن است از میان دندانه های زیپ تیز آب به داخل عبور کند و لپ تاپ شما را خراب کند.

اگر به دنبال ارزانترین کیف های لپ تاپ هستید روی دکمه زیر کلیک کنید

لیست ارزان ترین کیف های لپ تاپ

راهنمای خرید کیف لپ تاپ به شما کمک می کند تا در خرید کیف لپ تاپ دچار اشتباه نشوید همچنین در حین انتخاب کیف لپ تاپ به دوخت های کیف نیز دقت داشته باشید که دوخت های کیف سفت و نزدیک هم باشد چون ممکن است از طریق همین دوخت ها نیز آب به داخل کیف نفوذ کند.

راهنمای خرید کیف لپتاپ

رفت و آمد با دوچرخه

راهنمای خرید کیف لپ تاپ به افراد این امکان را می دهد که در انتخاب کیف لپ تاپ بیشترین دقت را داشته باشند. انتخاب کیف لپ تاپ می تواند به نوع رفت و آمد شما نیز بستگی داشته باشد؛ مثلا اگر شما با پای پیاده به محل کار خود می روید باید از کوله پشتی لپ تاپ استفاده کنید، اگر شما با ماشین به محل کار می روید می توانید به راحتی از تمامی مدل های کیف لپ تاپ استفاده کنید. در این قسمت توصیه ی راهنمای خرید کیف لپ تاپ به افرادی است که با دوچرخه رفت و آمد می کنند. راهنمای خرید کیف لپ تاپ در واقع چندین توصیه ی مهم برای این افراد دارد که شامل جملات زیر می باشد:

 • استفاده از کوله پشتی و یا کیف های مسنجر در حین رفت و آمد با دوچرخه
 • انتخاب سبک ترین نوع کیف و یا کوله پشتی لپ تاپ
 • انتخاب جنس ضد آب کیف و یا کوله پشتی لپ تاپ
 • انتخاب مدلی که لپ تاپ در آن در سفت ترین حالت خود قرار بگیرد.
 • محافظ های داخل محفظه ی لپ تاپ نیز باید ضخیم باشند تا در صورت برخورد با زمین بلایی سر لپ تاپ نیاید.
 • در قسمت رویی کوله پشتی لپ تاپ باید از شب رنگ هایی استفاده شده باشد که شب هنگام شما دیده شوید.

بهتر است بدانید که رعایت این نکات در انتخاب کوله پشتی لپ تاپ برای افرادی که با دوچرخه رفت و آمد می کنند بسیار مهم است و در واقع باید فرد کاملا رعایت کند.

راهنمای خرید کیف لپ تاپ همچنین این توصیه را نیز دارد که اگر مسافت شما طولانی است بهتر است از کوله پشتی لپ تاپ استفاده کنید تا فشار بیش از حدی به گردن شما وارد نشود و شما را حین دوچرخه سواری اذیت نکند.

راهمای خرید کیف لپ تاپ

نتیجه گیری:

راهنمای خرید کیف لپ تاپ در واقع به شما این امکان را می دهد تا به خود به این نتیجه برسید که کدام یک از کیف ها و یا کوله پشتی های لپ تاپ برای شما مناسب می باشد. استفاده کننده این کیف ها شما هستید در واقع شما باید با پرسیدن سوال هایی از خود به نتیجه برسید که کدام مدل و طرح برای شما مناسب می باشد.

قابل ذکر است که مارک کیف و کوله پشتی های لپ تاپ نیز بسیار حائز اهمیت می باشد و در واقع برخی مارک های معروف این امکان را به شما می دهند که برای مدت طولانی بتوانید از این کیف استفاده کنید و لپ تاپ شما را هیچ خطری تهدید نمی کند.

از مهم ترین ویژگی ها در انتخاب کیف لپ تاپ می توان به

 • موقعیت جغرافیایی
 • شرایط رفت و آمد
 • سایز لپ تاپ
 • سبک زندگی شما
 • مارک معتبر
 • موقعیت شغلی شما

اشاره کرد. بعد از در نظر گرفتن این موارد شما می توانید رنگ مورد علاقه خود را نیز در انتخاب کیف ویا کوله پشتی لپ تاپ لحاظ کنید.

راهنمای خرید کیف لپ تاپ

 

منبع outdoorgearlab منبع فارسی