همه چیز درباره ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B (نقد و بررسی)

نقد و بررسی تخصصی ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B ، یکی از ماشین های ظرفشویی موجود در بازار است که قطعا می تواند تمام خواسته های شما از یک ماشین ظرفشویی ایده آل را برآورده نماید.با این ماشین ظرفشویی بوش می توانید تمام ظروف کثیف یک مهمانی شلوغ ۱۴ نفره را در زمان کوتاهی بشویید.در ادامه با ویژگی های ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B بیشتر آشنا خواهیم شد.

ماشین ظرفشویی سری 6 بوش مدل SMS68TW02B


مشاهده و خرید این محصول


ویژگی های ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B :

 

مشخصات کلی ماشین ظرفشویی :

ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B از نوع مبله بوده و رنگ سفید بسیار زیبا و شیکی دارد.وزن و ابعاد این ماشین ظرفشویی نیز بسیار مناسب آشپزخانه های بزرگ و کوچک است، این ماشین ظرفشویی بوش ۵۸ کیلوگرم وزن و ابعاد ۸۴۵ میلی متر ارتفاع، ۶۰۰ میلی متر عمق و ۵۹۸ میلی متر پهنا دارد.ظرفیت این ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره است و می توانید تعداد قابل توجهی ظرف را داخل آن بگذارید.

 

میزان مصرف آب بسیار کم:

یکی از مورد توجه ترین ویژگی های ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B مصرف محدود آب آن است.همانطور که می دانیم بحران آب مساله بسیار جدی و مهمی است که این روزها کشورمان با آن مواجه است.این ماشین ظرفشویی تنها در هر شست و شو حدود ۹٫۵ لیتر آب مصرف می کند، که هم تاثیر مثبتی بر صرفه جویی در مصرف آب داشته و هم هزینه های پرداختی را کاهش می دهد.

 

موتور Eco silence Drive:

بوش در بسیاری از ماشین های ظرفشویی و لباسشویی پیشرفته و جدید خود از موتور قدرتمند و فوق العاده کم صدای Eco silence Drive استفاده کرده است.این موتور از آن جا که اصطکاک موجود را تا حد ممکن کاهش می دهد تاثیر بسزایی در افزایش راندمان، افزایش طول عمر، کاهش مصرف انرژی و کاهش صدای ماشین هنگام کار می گذارد.

 

از طرفی بدنه داخلی ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B دارای چندین لایه عایق بندی است تا کوچک ترین صدای داخل ماشین به بیرون منتقل نشود.استفاده از موتور بسیار قوی و عایق بندی در این ماشین ظرفشویی باعث شده است این ظرفشویی در شمار کم صداترین ماشین های ظرفشویی حین کار قرار بگیرد که تنها ۴۰ دسی بل صدا تولید می کند.

 

اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی مارک بوش را دارید پیشنهاد میکنیم نقد وبررسی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS40C08IR را نیز مطالعه کنید.

 

برچسب انرژی A+++ :

مصرف انرژی یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب وسایل برقی در منزل است. از آنجا که روزانه از تعداد زیادی از وسایل برقی استفاده می کنیم عدم توجه به میزان انرژی مصرفی آن ها باعث می شود ماهانه هزینه بسیار زیادی پرداخت کنید.اما ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B  دارای برچسب انرژی A+++ است که باعث می شود حتی مصرف روزانه و چند باره از آن مصرف انرژی بسیار کمی داشته باشد.

ماشین ظرفشویی سری 6 بوش مدل SMS68TW02B

بدنه ضد لک:

وسایلی که رنگ های روشنی دارند معمولا در زمان کوتاهی بعد از استفاده دچار لک شده و سیاه می شوند.اگر هم کودک خردسالی در منزل دارید باید مدام مشغول پاک کردن اثر انگشت او و چربی های روی بدنه باشید.اما یکی دیگر از مواردی که در طراحی ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B  به آن توجه شده است طراحی بدنه ضد لک آن است.بدنه این ماشین لباسشویی کاملا به صورت ضد لمس طراحی شده و به هیچ وجه اثر انگشت روی آن باقی نمی ماند.بنابراین اگر از جمله خانم های وسواس در نظافت هستید این ماشین لباسشویی می تواند گزینه مناسبی برای خرید شما باشد.

 

استفاده از سه سبد مجزا:

تعداد سبدها در یک ماشین ظرفشویی یکی دیگر از فاکتورهایی است که هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید به آن توجه کنید.در ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B  سه سبد با ابعاد بسیار مناسب طراحی شده است که به شما کمک می کند به راحتی تمام ظروف را داخل ماشین بگذارید.سبد پایین مخصوص ظروف بزرگ مانند بشقاب ها و دیس هاست، در سبد دوم می توانید لیوان ها و فنجان های کثیف را قرار دهید و نهایتا در سبد آخر قاشق و چنگال ها را بگذارید.این چیدمان مجزا کمک می کند تمام ظروف به طور کامل شسته شده و تمیز شوند.

ماشین ظرفشویی سری 6 بوش مدل SMS68TW02B

قابلیت تغییر ارتفاع سبدها:

یکی دیگر از ویژگی های ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B  که کارآمد بودن آن را دو چندان می کند، قابلیت تغییر ارتفاع سبدها است که به راحتی می توانید آن ها را تغییر دهید.فرض کنید تعدادی قابلمه بزرگ کثیف دارید که می خواهید آن ها را بشویید و حتی در بزرگترین سبد هم جا نمی گیرد و ارتفاع سبد کم است.دراین حالت می توانید به راحتی ارتفاع سبدها را کاهش داده و ظروف مورد نظرتان را با ابعاد مختلف داخل ماشین لباسشویی بوش بگذارید.

پیشنهاد میکنیم نقد و بررسی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M را نیز بخوانید.

تکنولوژی زئولیت:

تکنولوژی زئولیت تنها در ماشین های لباسشویی برند بوش مورد استفاده قرار گرفته است.این تکنولوژی باعث می شود آب در زمان کوتاهی تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد گرم شده و بخار آب ناشی از آن رطوبت موجود روی ظروف را به طور کامل پاک کند.بنابراین بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی، ظروف به طور کامل شسته شده و خشک هستند و نیازی به خشک کردن ظروف بعد از بیرون آوردن از ظرفشویی ندارید.تکنولوژی زوئیت در ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B  استفاده شده است که هم زمان شست و شو را کم کرده و هم مصرف انرژی را به شکل چشمگیری کاهش می دهد.

 

حسگر میزان مصرف آب Aqua Sensor:

از دیگر قابلیت های ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B  مجهز بودن آن به سنسور میزان مصرف آب است.این سنسور بعد از پایان مرحله اول آبکشی میزان املاح موجود در آب را می سنجد.اگر این املاح از یک مقدار تعیین شده کم تر باشد مجددا از همان آب در چرخه شست و شو استفاده می شود.این سنسور می تواند میزان مصرف آب را تا حدود ۲۰ درصد و یا ۴ لیتر آب کاهش دهد.

 

۸ برنامه شست و شوی اصلی:

در ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B  تقریبا برای تمام ظروف مختلف با میزان آلودگی متفاوت می توانید از برنامه مناسب آن ها استفاده کنید. ۸ برنامه اصلی شست و شو شامل موارد intensive 70 c، Auto 45-65 c، Eco 50 c، Silence 50 c، Glass 50 c،  ۱h 65 c، Quick 45 c، Pre-Rinse است که برای ظروف مختلف می توانید استفاده کنید.

برای مثال از برنامه ۷۰ درجه برای ظروف بسیار چرب و کثیف استفاده کنید یا ظروف کریستال و شیشه ای خود را با برنامه Glass  بشویید.از برنامه پیش شست و شو نیز می توانید هنگامی که چربی ها به ظروف چسبیده اند استفاده کنید تا ظروف به اصطلاح خیس خورده و به طور کامل شسته شوند. علاوه بر ۸ برنامه شست و شوی اصلی در این ماشین ظرفشویی از ۵ برنامه شست و شوی کمکی نیز استفاده شده است که می توانید در کنار برنامه اصلی و همزمان با یکی از آن ها استفاده کنید.

 

سایر ویژگی های ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B :

  •  استفاده از تکنولوژی اکتیو واتر در این ماشین ظرفشویی باعث شده است که دمای آب در زمان بسیار کوتاهی افزایش یافته و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.
  • در ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B از حسگر تشخیص تعداد ظروف استفاده شده است که به صورت هوشمند میزان و تعداد ظروف موجود در سبدها را تشخیص داده و با توجه به آن میزان آب ورودی ظرفشویی را تعیین می کند.
  • سیستم ضد نشت آب(Aqua Stop) طراحی شده در این ماشین ظرفشویی شامل یک عدد شیلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک خروجی آب است که احتمال نشت آب از ماشین را به صفر می رساند.
  • تایمر تاخیر نیز یکی دیگر از ویژگی های ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B است که نشان دهنده کارایی بالای آن است.با استفاده از تایمر تاخیر می توانید زمان آغاز به کار ماشین را بین یک ساعت تا ۲۴ ساعت بعد حتی موقعی که در منزل نیستید تنظیم کنید.
  • این ماشین ظرفشویی نیز مانند بسیاری از دستگاه های برقی دارای قفل کودک است که باعث می شود هنگام کار کردن دستگاه نگران شیطنت های کودک خردسالتان نباشید.
  • ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B دارای یک نمایشگر بزرگ است که می توانید در هر زمان اطلاعات لازمی مانند زمان باقی مانده از شست و شو را ببینید.
  • این ماشین لباسشویی بوش دارای سیستم محافظت از ظروف شیشه ای است که با سنجش میزان سختی آب و تغییر آن مانع کدر شدن ظروف شیشه ای و کریستال می شود.
  • سیستم کنترل مواد شوینده(Dosage Assist) در این ماشین لباسشویی به گونه ای است که قرص شست و شو به صورت هوشمند و به میزان نیاز وارد محفظه شست و شو شده تا هم بهترین نتیجه حاصل شود و هم در مصرف شوینده صرفه جویی شود.

قیمت ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B :

ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B را می توانید با قیمتی حدود ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان همراه با گارانتی از فروشگاه های معتبر لوازم خانگی به صورت آنلاین و یا حضوری خریداری کنید.

 

نتیجه گیری:

ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B با داشتن ویژگی های مثبت زیاد و کیفیت و طول عمر بالا قطعا می تواند یک انتخاب ایده آل برای شما باشد و بتوانید سال ها از آن برای شست و شوی ظروف منزل خود استفاده کنید.

نوع ماشین ظرفشویی : مبله
نمایشگر : بله
وزن : ۵۸ کیلوگرم

ظرفیت : ۱۴ نفره
پهنا : ۵۹۸ میلی متر
عمق : ۶۰۰ میلی متر
ارتفاع : ۸۴۵ میلی متر

متوسط میزان مصرف آب در هر شست و شو : ۹٫۵ لیتر

قفسه بالا : دارد
تعداد قفسه های بالا : ۲

میزان صدا : ۴۰ دسی‌بل
تعداد برنامه های شست وشو : ۶
سایر ویژگی ها : تنظیم آسان ارتفاع سبد‌ها و کشوی مجزا – صفحه نمایش باکیفیت


مشاهده و خرید این محصول


نظرات و تجربیات خود را در خصوص خرید و استفاده از ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B با سایت چی بخرید و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

همه چیز درباره ماشین ظرفشویی سری ۶ بوش مدل SMS68TW02B (نقد و بررسی)
۴٫۸ (۹۵%) ۴ votes

منبع چی بخرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.