بهترین سایت تورهای ارزان و لحظه آخری

رپورتاژ آگهی

سایت های مختلفی در زمینه معرفی و فروش تورهای مسافرتی فعال هستند که یکی از بهترین آنها را می توان سایت سیر و گشت دانست. این سایت مرجعی کامل از تورهای لحظه آخری و ارزان به همراه نظرات مسافرانی که این تورها را تهیه کرده اند می باشد. سایت تور لحظه آخری سیر و گشت با کادری کارآزموده و حرفه ای همیشه در تلاش است تا بهترین ها را برای هموطنان عزیز به ارمغان بیاورد. در این مقاله با چند عدد از تورهای این مجموعه آشنا می شوید.

تور مشهد

تور مشهد

مشهد دومین شهر پرجمعیت ایران است و مرکز استان خراسان رضوی است. در قسمت شمال شرقی کشور واقع شده و نزدیک مرزهای ترکمنستان و افغانستان است. مشهد با ۹۰۰ کیلومتر با تهران فاصله دارد که پایتخت ایران است. در گذشته یکی از واحه های اصلی در طول جاده ابریشم باستان و همچنین پایتخت ایران در دوره سلسله افشار بود. مشهد یکی از مشهورترین شهرهای ایران است که شاهد بیشترین تعداد گردشگر است. همه ساله تقریباً ۳۴۵ هزار نفر از این شهر بازدید می کنند. بیشتر این شهر به عنوان یک شهر مذهبی شناخته می شود زیرا بسیاری از گردشگران برای بازدید از حرم مطهر امام رضا (ع) که مذهبی ترین جاذبه در کل ایران است ، می آیند. با این وجود بسیاری از جاذبه های گردشگری بسیار جالب دیگر در مشهد وجود دارد که ارزش بازدید از آنها را  تور مشهد دارند.
اگر مایل به سفر به مشهد هستید ، راهنمای سفر مشهد می تواند در سفر بهتر به این شهر به شما کمک کند. در اینجا تمام آنچه شما باید در مورد مشهد بدانید وجود دارد.
جغرافیا و هوا
شهر مشهد در دره رودخانه کاشفرود در نزدیکی ترکمنستان ، بین دو رشته کوه بینالود و کوه های حصارمسجد واقع شده است. سیزده واحد کوچکتر اداری ، به استثنای بخش هایی از مناطق اطراف بوخ و شهرستان ، شهر مشهد را تشکیل می دهند.
مشهد از مجاورت کوهستان بهره می برد و زمستان های سرد ، چشمه های دلپذیر ، تابستان های خفیف و تسمه های زیبا را تجربه می کند. در این شهر تنها ۲۵۰ میلی متر بارندگی در سال مشاهده می شود که برخی از آنها به صورت برف است. مشهد همچنین دوره های مرطوب و خشک تر را تجربه می کند که بیشتر بارندگی سالانه بین ماه های دسامبر و اردیبهشت رخ می دهد. تابستان های مشهد به طور معمول گرم و خشک هستند ، در زمان های بالاتر از ۳۵ درجه سانتیگراد (۹۵ درجه فارنهایت) درجه حرارت بالایی دارند. زمستان از خنک تا سرما متفاوت است و تا حدودی مضر است و دمای آن در شب بسیار پایین است ، حتی در زیر انجماد.

تور کیش

کیش جزیره ای به طول ۳۵ مایل و در فاصله ۱۲ مایلی ساحل ایران است. زمانی کیش که یکی از تفرجگاه های خصوصی شاه سابق و میهمانان نخبه اوست ، کیش مجلل تر و توسعه یافته از دو جزیره اصلی ایران است. مانند قشم ، این منطقه همچنین یک تجارت آزاد است و گردشگران خارجی تا ۱۴ روز دیگر نیاز به ویزا ندارند ، به این معنی که حتی اگر نتوانید آن را به سرزمین اصلی بپیوندید ، باز هم می توانید به کیش سفر کنید تا طعم مهمان نوازی ایرانی را بدست آورید. . تابستان ها می توانند به طور غیرقابل تحمل گرم و مرطوب باشند ، بنابراین بهترین ماه ها برای خرید تور کیش آبان و آذر هر سال می باشد.

ورزشهای آبی
از کیش دریایی گرفته تا غواصی در غواصی ، پیاده روی از خواب تا جت اسکی ، کیش همه چیز را دارد. این فعالیت ها توسط مردان و زنان ایرانی جوان و کاملاً برنز انجام می شود که به شما یادآوری می کنند بدون توجه به اینکه در کدام گوشه دنیا قرار دارید ، فرهنگ گشت و گذار یکسان است. در حالی که هنوز حجاب اجباری در این جزایر مورد نیاز است اما کمی ملایم تر است. برای شرکت در این فعالیت های آبی ، یک کلاه شنا به عنوان حجاب برای زنان کافی است. اگر نمی خواهید در واقع به درون آب بیایید ، می توانید قایق های شیشه ای را امتحان کنید تا نگاهی اجمالی به زندگی دریایی رنگارنگ آکواریوم خلیج فارس بیندازید.

تور قشم

وقتی بیشتر مردم به سفر در ایران فکر می کنند ، به شیراز و اصفهان ، برادران بزرگ تاریخ و تمدن ایران فکر می کنند. کمتر کسی از ایران به عنوان یک مقصد جزیره فکر می کنید وقتی که در واقع دو جزیره اصلی وجود دارد: کیش و قشم. هر دو جزیره مناطق آزاد تجاری هستند و گردشگران خارجی تا ۱۴ روز به ویزا نیاز ندارند. این جزایر جزایر “معمولی” شما نیستند به این معنا که نباید انتظار دارید سواحل بدون درخت نخل و زنان بدون لباس بیکینی ، بلکه از نظر اکوتوریسم و ژئوتوریسم غنی هستند. قشم ، بزرگترین جزیره دلفین به شکل خلیج فارس ، دارای جاذبه های طبیعی فراوانی است ، از جزایر بکر گرفته تا جنگل ها ، دره ها تا غارها و کلیه حیوانات وحشی و میراث فرهنگی در بین. سفر فرهنگی به بررسی ده مورد برتر برای انجام و دیدن در جزیره قشم می پردازد.

جزیره ناز
در سفر با تور قشم جزیره ناز در سواحل جنوبی قشم واقع شده است را نیز دیدن فرمایید.  در موج کم ، می توانید روی شن های نرم پر از صدف های رنگارنگ و مرجان قدم بزنید. در طول مداحی ، این بخش از زمین همچنین مکان ارجح برای اتومبیل و کامیون برای مسابقه است. با این وجود ، هنگامی که موج زیاد وارد می شد ، تصور اینکه همه اینها فقط چند ساعت زودتر کاملاً خشک شده بود ، دشوار است. جزر و مد های زیاد و کم جزیره ناز توسط مجموعه تلویزیونی محبوب ایرانی یعنی پایتخت معروف شد ، در اپیزودی که در آن یک خانواده ، بی اطلاع از این پدیده ، ماشین خود را در هنگام جزر و مد کم در این جزیره پارک می کنند و گیر می افتند ، ماشینشان. و وسایل متعلقات به آهستگی آبهای موج بلند را آب می گیرند.

منبع سیر و گشت