تمیز کردن کتانی سفید با ۹ روش ساده

یکی از پوشش‌های انسان کفش یا کتانی است،همه‌ی ما حداقل یک جفت کتانی سفید در منزل داریم که به دلیل زیبایی خاص آن نمی‌توانیم آن را کنار بگذاریم و گاها تمیز کردن کتانی سفید یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های این نوع کتانی‌ها خواهد بود و فکر می‌کنیم که حتی اگر کثیف شده باشد باید آن را بپوشیم اما با توجه به اینکه کتانیهای سفیدرنگ همواره محبوبیت خاصی بین انواع دیگر کتانی‌ها دارد بازهم نمی‌توان از کثیف شدن آن جلوگیری کرد زیرا کوچک‌ترین لکه‌ها روی رنگ سفید خود را به‌وضوح نمایش خواهند داد.

سؤال بزرگی که در ذهن همگان وجود دارد این است که چه راه‌هایی برای تمیز کردن کتانیهای سفید وجود دارد؟

کتانی‌های سفید پس از چندین بار استفاده از دید ما دیگر همان کتانی روز اول و شیک نیستند اما شاید برای شما سؤال باشد که چگونه برخی‌ها همواره کتانی‌های سفید خود را مانند روز اول نگهداری می‌کنند؟ راز تمیز کردن کتانی های سفید چیست؟

چگونه کتانی سفید خود را تمیز کنیم؟ (9 روش ساده)

در ادامه به این سؤال پاسخ‌ خواهیم داد که چگونه امکان دارد سخت‌ترین لکه‌ها را به‌راحتی با روش‌های خانگی از روی کتانی سفید خود محوکنیم به‌طوری‌که انگار به‌تازگی خریداری‌شده است، پس با مجله اینترنتی چی بخرید همراه ما باشید.

روش‌های ساده تمیز کردن کتانی سفید

اگر شما نیز کتانی سفیدی دارید که کثیف شده است و می‌خواهید آن را تمیز کنید از روش‌های زیر استفاده کنید:

  1. اگر کتانی یا اسنیکر سفید شما دارای خراش یا لکه‌ای غیرمعمول است که با شستشو از بین نمی‌رود می‌توانید از لاک ناخن سفید برای پوشش آن استفاده کنید.تمیز کردن کتانی سفید با لاک ناخن
  2. ماده‌ی اولیه اکثر ترشی‌های روی سفره غذا سرکه است که خود نوعی از اسیدها می‌باشد، درنتیجه می‌تواند قدرت بالایی در تمیز کردن داشته باشد پس اگه کتانی سفیدرنگ شما کثیف شد با یک دستمال نرم آغشته به سرکه اقدام به تمیز کردن کتونی سفید خودنمایید.
  3. به خاطر داشته باشید هیچ‌وقت نباید برای شستشوی کتانی و کفش‌ها از ماشین لباسشویی استفاده نمایید این کار باعث آسیب در بافت‌های کفش خواهد شد.تمیز کردن کتانی سفید
  4. در تمامی کفش و کتانی‌ها محل‌هایی وجود دارند که تمیز کردن و دسترسی به آن‌ها کمی دشوار است برای چنین نقاطی در کتانی مانند درزها و محل‌هایی که پاشنه دوخته‌شده است از یک مسواک آغشته به آب گرم و صابون استفاده نمایید.تمیز کردن کتانی سفید با مسواک
  5. اگر کتانیهای سفید شما بنددار بود برای شستشوی بندها از آب گرم و صابون به روش دستی استفاده نمایید و بگذارید تا در هوای آزاد خشک شود.
  6. پس از شستشوی کامل و تمیز کردن کتانی سفید ممکن است داخل کفش کمی رطوبت نفوذ کرده باشد برای رفع این رطوبت می‌توانید از حوله‌های خشک استفاده نمایید و برای مدتی حوله‌های خشک را درون کفش قرار دهید.
  7. اگر روی کتانی سفید شما لکه‌های چربی وجود داشته باشد حتماً از شامپو استفاده کنید، شوینده‌های قوی ممکن است به رنگ و جنس کتانی شما آسیب برساند.تمیز کردن کتانی سفید
  8. کتانیهای سفید خود را برای مدت طولانی در مقابل نور مستقیم خورشید قرار ندهید، نور آفتاب به‌مرورزمان باعث تغییر رنگ کتانی خواهد شد.
  9. یکی از قوی‌ترین شوینده‌ها محلول‌های سفیدکننده است اما اگر می‌خواهید برای تمیز کردن کتانی سفید از محلول‌های سفیدکننده استفاده کنید حتماً قبل از استفاده برای جلوگیری از تغییر رنگ پارچه کتانی خود محلول را در آب رقیق کرده و با یک عدد مسواک کتانی را تمیز نموده و با آب گرم شستشو دهید.

خرید کتونی سفید زنانه

خرید کتونی سفید مردانه


تمیز کردن کتانی سفید با ۹ روش ساده
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

منبع چی بخرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.