۸ نکته مهم هنگام خرید لباس دخترانه که باید بدانید

اگر شما هم دارای فرزند دختر آن‌هم خردسال باشید حتماً با دغدغه خرید لباس دخترانه مواجه شده‌اید زیرا دختربچه‌ها توجه بسیاری به لباس‌های خوددارند و به‌طوری غریزی و باورنکردنی به‌شدت بر روی لباس‌ها و حتی رنگ لباس دخترانه حساس هستند و همواره می‌خواهند بهترین لباس و زیباترین ظاهر را داشته باشند و این موضوع هیچ ارتباطی به سن دختر شما ندارد.

اما شما به‌عنوان والدین دختربچه‌ها اگر قصد خرید لباس دخترانه دارید باید موارد بسیاری را در نظر بگیرید چون شما به‌عنوان یک بزرگ‌تر مسئولیت‌های بیشتری داشته و حتماً باید بدانید که چگونه با دختر خود همزادپنداری کنید و لباسی را که موردتوجه دختر خود قرارگرفته را انتخاب و تهیه نمایید.

خرید لباس دخترانه


خرید لباس دخترانه


خرید لباس دخترانه و مهم‌ترین نکاتی که باید رعایت شود!

اگر دراین‌باره بخواهیم عامیانه سخن بگوییم می‌توان گفت، شما در خرید لباس دخترانه باید سلیقه دختر خود را کاملاً بشناسید و با آن تمام جزئیات آن آشنایی داشته باشید، باید بدانید چه چیزهایی در لباس دخترانه کودک شما را خوشحال خواهد کرد و یا در خرید لباس دخترانه باید چه رنگ موردعلاقه دختر خود را در نظر بگیرید.

علاوه بر تمامی این موضوعات که خود شامل جزئیات بسیاری در خرید لباس دخترانه خواهد شد شما باید بدانید که عمل موردنیاز برای خرید لباس دخترانه مناسب این است که خودتان را وارد دنیای کودکتان کنید و در همین حین کلیت ویترین‌های فروشگاه‌های لباس دخترانه را نیز بشناسید تا از انواع و رنگ‌های مختلف روز باخبر باشید.

در این مقاله ما به شما نکاتی را خواهیم آموخت که پس از مطالعه آن‌ها خرید لباس دخترانه مناسب برای شما کاری ساده خواهد بود!پس در ادامه با سایت چی بخرید همراه باشید.

۱٫ آیا می‌خواهید نسبت به خرید لباس دخترانه برای یک مراسم باشکوه و مجلل اقدام نمایید؟

اگر شما نیز در چنین موقعیتی قرارگرفته‌اید و نمی‌دانید لباس دخترانه موردنظر خود را چگونه تهیه نمایید باید این نکته را به شما یادآوری کنیم که دختربچه‌ها به‌شدت در رؤیاها و تخیلات خود زندگی خواهند کرد و از اینکه خود را جای پرنسس‌های دنیاهای خیالی قرار دهند لذت خواهند برد، پس شما می‌توانید در چنین مواردی برای خرید لباس دخترانه یک مدل لباس رسمی و البته شیک و زیبا را بارنگ دلخواه کودک خود انتخاب کنید.

هرچه این انتخاب شما دقیق‌تر باشد بهتر خواهد بود به دلیل اینکه اولین نقاط اشتراک بین دنیای کودکان و بزرگ‌سالان است،این باعث خواهد شد تا شخصیت اجتماعی آن‌ها شکلی درست‌تر به خود بگیرد پس حتماً در خرید لباس دخترانه برای مراسم‌های مجلل و رسمی دقت نمایید.

۲٫ کیفیت و جنس پارچه استفاده‌شده را از قلم نیندازید!

شاید اولین چیزی که در خرید لباس دخترانه توجه شما را جلب کند ظاهر آن باشد اما باید بگوییم که این دیدگاه اشتباه است و اولین چیزی که در خرید لباس دخترانه باید به آن توجه شود جنس و نوع پارچه استفاده‌شده در لباس دخترانه هنگام دوخت است.

از جنس‌های متداول و مناسب برای لباس‌های دخترانه می‌توان به ابریشم و ساتن در مواقع مجلسی اشاره نمود چون در تن دختربچه‌ها به زیبایی هرچه بیشتر نمایان خواهد شد به دلیل اینکه این پارچه‌ها از ماهیتی براق برخوردار هستند که این خود باعث جذب کودکان خواهد شد.خرید لباس دخترانه

در لباس دخترانه‌ای از جنس ساتن یا ابریشم به‌وفور از روبان‌ها و نگین‌های براق تزئینی استفاده خواهد شد که همین امر باعث می‌شود لباس دخترانه مدنظر جذابیت بیشتری برای کودکان شما داشته باشد.

۳٫ برای دوخت یا خرید لباس تور را فراموش نکنید!

دختران کوچک بسیار علاقه‌مند به پوشیدن لباس‌هایی با دامن‌های بزرگ و پف‌دار مانند پرنسس‌های داستان‌ها و یا عروس هستند، پس نکته‌ای که هیچ‌گاه در خرید لباس دخترانه نباید از قلم بیندازید وجود تور و دامن پف‌دار در لباس دخترانه است البته این نوع دامن‌ها بیشتر جنبه نمایشی دارد و در مجلس رسمی کمتر استفاده می‌شود.

خرید لباس دخترانه۴٫ در فصل‌های گرم سال چه نوع لباسی مناسب است؟

تابستان و بهار که از فصل‌های گرم سال محسوب می‌شوند دقیقاً زمانی است که سرما در آن کمتر وجود دارد و دختربچه‌ها بیشتر وقت خود را به بازی و رؤیاپردازی سپری می‌کنند پس برای این نوع فصول همواره لباس‌هایی را انتخاب نمایید تا دختربچه شما در آن احساس راحتی کند.

 

لباس‌های راحتی بیشتر با کتان و یا نخ‌های پنبه‌ای تولید می‌شوند و به دلیل تنوع بسیار بالا و قیمت ارزان آن‌ها در هنگام خرید لباس دخترانه همواره یکی از بهترین گزینه‌ها محسوب خواهد شد.خرید لباس دخترانه برای فصل گرما۵٫ مناسبت‌ترین خرید لباس دخترانه در فصل بهار چگونه است؟

بهار معمولاً فصلی است که بارویش گیاهان آغاز خواهد شد درنتیجه بارش‌های بسیاری را در پی خواهد داشت ازاین‌رو هیچ‌گاه هوای بهار مشخص نبوده و بهتر است زمان انتخاب لباس دخترانه برای کودک خود لباسی را انتخاب نمایید که آستین‌کوتاه نداشته باشد، در این مواقع می‌توان از لباس دخترانه آستین سه‌ربع استفاده نمود که علاوه بر راحتی آن باید به رنگ آن نیز توجه کنید که با توجه به رنگ محیط و بهاری بودن هوا رنگ‌های شاد در خرید لباس دخترانه پیشنهاد می‌شود.

برای مواقع بارانی همواره می‌توانید یک ژاکت سبک را در دسترس داشته باشید!

خرید لباس دخترانه برای فصل بهار۶٫ ویژگی‌های لباس دخترانه مناسب تابستانی!

در فصل تابستان بیشترین فروش در لباس‌های دخترانه متعلق به شادترین و پرهیجان‌ترین رنگ‌ها است، در این فصل به دلیل گرمای هوا مناسب‌تر است که هنگام خرید لباس دخترانه به آستین‌کوتاه بودن آن توجه نمایید و نکته‌ی بسیار مهم در خرید لباس دخترانه برای فصل تابستان این است که هیچ‌گاه لباس‌هایی که مواد و الیاف مصنوعی دارند را خریداری نکنید.

۷٫ نکته‌ای غیرقابل‌انکار هنگام خرید لباس دخترانه

زمانی که برای خرید لباس دخترانه اقدام می‌کنید دقت به جنس پارچه را فراموش نکنید، مهم‌ترین نکته این است که پارچه استفاده‌شده برای تولید لباس طبیعی باشد که با توجه به فصول مختلف سال جنس این پارچه‌ها متفاوت است، برای مثال در فصل زمستان پارچه‌های پشمی می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد.

برای اینکه مطمئن شوید لباس‌ها و جنس پارچه به‌کاررفته در آن به پوست کودک شما آسیب نمی‌رساند می‌توانید از پارچه‌های نخی استفاده کنید.

در هنگام خرید ازلحاظ زیبایی به این نکته نیز توجه کنید که برای لباس‌های دخترانه استفاده از رنگ‌های تیره در کنار رنگ‌های شاد و روشن پاییزی مثل قرمز بسیار جذاب خواهد بود و علاوه بر تمام این موارد فراموش نکنید که کودکان خود را از سرما محافظت نمایید.

خرید لباس بچه گانه

۸٫ سعی کنید لباس‌هایی با ظاهر خاص و جذابی را اینترنتی خریداری کنید!

امروزه انیمیشن‌ها و کارتون‌های بسیاری در سراسر دنیا پخش‌شده‌اند که شخصیت‌های اصلی آن پرنسس‌ها می‌باشند و برای دختربچه‌ها هیچ‌چیز جذاب‌تر از یک پرنسس وجود ندارد پس فراموش نکنید هنگام خرید لباس دخترانه می‌توانید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنید و لباسی را انتخاب کنید که طرح روی آن مربوط به پرنسس‌های کارتون‌ها باشد به‌عنوان‌مثال از شاهزاده‌های کارتون Frozen که دو خواهر هستند استفاده کنید، یا از کارتون‌های قدیمی‌تر مانند سیندرلا یا سفیدبرفی و غیره!

خرید لباس دخترانه

نکته‌ای که مهم است این است که پرنسس‌ها در کارتون‌های کودکان هیچ‌گاه قدیمی نخواهند شد و همیشه جذابیت خود را حفظ خواهند کرد.

با توجه به اینکه خرید لباس دخترانه با تم دلخواه کمی سخت است می‌توانید از خرید اینترنتی استفاده کنید و یا اینکه طرح دلخواه خود را به یک موسسه جهت چاپ بر روی لباس دختر خود بسپارید.


خرید لباس دخترانه


منبع چی بخرید